دکتر علیرضا برنامنش

دکتر علیرضا برنامنش

دکترای روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

1687
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

روانکاوی عمیق و رواندرمانی تحلیلی بزرگسالان

اضطراب ، افسردگی، وسواس

تروما و آسیب روانی

آزمونهای روانشناختی و تشخیصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان دانشگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان دانشگاه، کوچه خوشاب، پلاک 13، ساختمان رویش

افتخارات

سوابق تحصیلی و حرفه ای:

 1. فوق تخصص و فلوشیپ روانکاوی از آمریکا
 2. عضو نظام و پروانه روانشناسی و مشاوره ایران از سال ۱۳۸۷
 3. مدرک تخصصی تروما و آسیب شناسی روانی از آمریکا
 4. هفده سال سابقه رواندرمانی
 5. روانشناس شاغل در بخش اعصاب و روان بیمارستان علوم پزشکی اصفهان
 6. مدرس و سخنران مدعو دانشگاه آزاد اسلامی ایران
 7. مدیر انجمن بین المللی روانکاوی کاربردی(ISAP) شاخه ایران

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا برنامنش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا برنامنش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

آرمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چند نفر آقای دکتر را به من پیشنهاد دادند با کمک تست شخصیت و تشخیص خوب آفای دکتر و روش روانکاوی خوبشان بسیاری از مشکلاتم حل شد

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با مراجعه به ایشون تفاوت زیادی حس کردم روش جدیدی با من کار میکننند با روانکاوی ریشه مشکلاتم که منشا بچگی ام بود حل شد و و یکسری کابوس شبانه داشتم که با کمک تعبیر و تفسیر خوابهایم برای همیشه از شر کابوسها رها شدم و به آرامش رسیدم

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من یه تست شخصیت دادم و با کمک این تست دکتر خیلی توانستند به من کمک کنندو خیلی از مشکلاتم حل شد و درمانم هنوز ادامه دارد دکتر خیلی روانکاو فوق العاده ای هستند

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای کنترل خشم مراجعه کردم وخیلی زود درمان شدم

ارش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر برنامشون واقعا درجه یک هستند. در اصفهان خدا خیرشون بده من و خانواده ام همیشه دعا گوی ایشان هستیم بسیار با حوصله و مهربان با ادم رفتار میکنن و از نظر دانش روز هم در درمان بالا هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا برنامنش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا برنامنش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا برنامنش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا برنامنش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا برنامنش چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا برنامنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا برنامنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا برنامنش کجا است؟
دکتر علیرضا برنامنش 1 مطب در مطب خیابان دانشگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا برنامنش را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا برنامنش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا برنامنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا برنامنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا برنامنش متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا برنامنش چه زمانی است؟
دکتر علیرضا برنامنش از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا برنامنش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا برنامنش چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر علیرضا برنامنش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا برنامنش 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا برنامنشدکتر علیرضا برنامنش dr alireza borna manesh از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا برنامنش در اصفهان، خیابان دانشگاه، کوچه خوشاب، پلاک 13، ساختمان رویش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا برنامنش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136277047-03136264495 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا برنامنش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا برنامنش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا برنامنش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا برنامنش متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا برنامنش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.