دکتر علی طاهری

دکتر علی طاهری

پزشک عمومی

مشاوره تغذیه و ورزشی
تهران

کد نظام پزشکی

57268
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

تغذیه و ورزشی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب اشرفی اصفهانی

آدرس:

تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به سه راه فرحزاد، نبش کوچه شکوفه، ساختمان باختر

تلفن:02144832853

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی طاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر با سواد و با تجربه کار بلد و حرفه ای با علم و با حوصله

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام ایشان پزشکی حاذق ، به روز ، باحوصله ، خوش برخورد هستند و بسیار خوب بیماری را تشخیص میدهند .به دوستان ساکن در غرب تهران و منطقه پونک مشاوره با ایشان را توصیه می کنم .

نیهان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر طاهری بسیار باسواد و عالی هستن هم عمومی و هم تخصص پوست حرف ندارن واقعا 👏

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذقی و باحوصله بوده و برای مریضان خود وقت می گذارند چه به صورت حضوری و چه تلفنی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی طاهری
نوبت مطب اشرفی اصفهانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به سه راه فرحزاد، نبش کوچه شکوفه، ساختمان باختر
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی طاهری کجا است؟
دکتر علی طاهری 1 مطب در مطب اشرفی اصفهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی طاهری را ببینید.
+
آیا دکتر علی طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی طاهری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی طاهری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی طاهری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی طاهری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی طاهری 5 از 5 است.

درباره دکتر علی طاهریدکتر علی طاهری dr ali taheri از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر علی طاهری در تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به سه راه فرحزاد، نبش کوچه شکوفه، ساختمان باختر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144832853 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی طاهری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.