دکتر علی شمس الدینی

دکتر علی شمس الدینی

تخصص قلب و عروق

کرمان

کد نظام پزشکی

157292
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه مهدیه

آدرس:

کرمان، چهارراه قرنی ، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فرهنگیان

تلفن:03432263391

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی شمس الدینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی شمس الدینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام.اقای دکتر بسیار باحوصله هستند وخوش اخلاق در ضمن خیلی وارد به طبابت و تشخیص عالی در مورد مشکلات قلبی و عروقی هستند ممنونم از لطف ایشان

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی با حوصله

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون فوق العاده با صبر و حوصله و بسیار دانا هستند

کیانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی .تشخیص و اخلاق بسیار عالی

ماریه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و عالی و طبابتشون هم عالی هست.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی شمس الدینی
نوبت مطب چهارراه مهدیه
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، چهارراه قرنی ، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فرهنگیان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی شمس الدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی شمس الدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی شمس الدینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی شمس الدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی شمس الدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی شمس الدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی شمس الدینی کجا است؟
دکتر علی شمس الدینی 1 مطب در مطب چهارراه مهدیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی شمس الدینی را ببینید.
+
آیا دکتر علی شمس الدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی شمس الدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی شمس الدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی شمس الدینی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی شمس الدینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی شمس الدینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی شمس الدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی شمس الدینی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر علی شمس الدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی شمس الدینی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی شمس الدینیدکتر علی شمس الدینی dr ali shamsoldini از دکترهای متخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر علی شمس الدینی در کرمان، چهارراه قرنی ، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فرهنگیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی شمس الدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432263391 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی شمس الدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی شمس الدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی شمس الدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی شمس الدینی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی شمس الدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.