دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی
  • فلوشیپ فلوشیپ آنکولوژی

اطلاعات ولی عصر

آدرس:

ولی عصر - پارک ساعی

تلفن:5555

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، ساختمان اهورا

تلفن:07138388585

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی رستمیی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی رستمیی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

کاووس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

به نظرم مشاوره تلفنی گزینه خوبی برای این روزهاست.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی رستمیی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ولی عصر
تهران - ولی عصر - پارک ساعی


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز، خیابان زند، ساختمان اهورا


نوبت مشاوره تلفنی
10 دقیقه گفتگورایگان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی رستمیی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی رستمیی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی رستمیی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی رستمیی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی رستمیی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رستمیی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی رستمیی کجا است؟
دکتر علی رستمیی 2 مطب در ولی عصر و مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی رستمیی را ببینید.
+
آیا دکتر علی رستمیی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی رستمیی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی رستمیی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی رستمیی متخصص زنان، زایمان و نازایی و فلوشیپ آنکولوژی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی رستمیی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی رستمیی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رستمیی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی رستمیی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی رستمیی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی رستمیی 5 از 5 است.
درباره دکتر علی رستمیی


دکتر علی رستمیی dr ali rostamii از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر علی رستمیی در شیراز، خیابان زند، ساختمان اهورا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی رستمیی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138388585 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی رستمیی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی رستمیی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی رستمیی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی رستمیی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی رستمیی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.