دکتر علیرضا مبارکی

دکتر علیرضا مبارکی

فوق تخصص ریه

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

65866

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص ریه
  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب میدان فجر

آدرس:

تبریز، میدان فجر، ابتدای نگارستان، روبه روی داروخانه مافی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا مبارکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا مبارکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا مبارکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا مبارکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا مبارکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا مبارکی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا مبارکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مبارکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا مبارکی کجا است؟
دکتر علیرضا مبارکی 1 مطب در مطب میدان فجر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا مبارکی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا مبارکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مبارکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا مبارکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا مبارکی متخصص ریه و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا مبارکی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا مبارکی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مبارکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا مبارکی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا مبارکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا مبارکی 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا مبارکیدکتر علیرضا مبارکی dr ali reza mobaraki از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر علیرضا مبارکی در تبریز، میدان فجر، ابتدای نگارستان، روبه روی داروخانه مافی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا مبارکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا مبارکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا مبارکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا مبارکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا مبارکی متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا مبارکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.