دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علی نقی لو

دکتر علی نقی لو

تخصص ارتوپدی

تخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)
تبریز

کد نظام پزشکی

130413
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

پیوند میکروسکوپی عصب و تاندون ها

درمان آسیب های ورزشی ، درمان مشکلات مادرزادی ، درمان شکستگی ها و دررفتگی ها

انجام تزریق مفاصل و تاندون ، اعمال جراحی های سرپایی، گچ گیری و ...

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، روبروی پمپ بنزین، مارالان، ساختمان آتیه، طبقه 7

تلفن:04133373631

خدمات

پوکی استخوان (استئوپروز)خار پاشنهجراحی ACLدرد آرنج متاستاز استخواندرد رانلغزش دیسکآرتروز (استئوآرتریت)استخوان و مفاصلفاشیت کف پاآسیب های بازوکف پای صاففشار همسترینگ (همسترینگ کشیده)دیستروفی عضلانیگودی کمرپارگی تاندون آشیلآسیب رباط صلیبی قدامی (ACL)آرتروسکوپیبونیون (انحراف شست پا)بورسیتترمیم غضروفپیوند غضروفآرتروز آرنجدرد پادرد استخوان لگن و باسن (کرنش گلوتئال)آسیب کشاله رانانگشت چکشیآرتریت پا و مچ پادیسک کمردیسک گردنآسیب ها و مشکلات لگنتعویض مفصل لگن و رانالتهاب مفاصلآرتریت سپتیکتزریق مفصلدرد مفاصلزانو دردکیفوز (گوژپشتی)شکستگی پارادیکولوپاتی کمریسندرم مارفانپارگی مینیسکضعف عضلانیتومورهای عضلانی و اسکلتیگردن دردجراحی استئوتومیآسیب روتاتور کافدررفتگی مفصل شانهشکستگی مچ دستشکستگی مچ پاپارگی عضلات و کشیدگی ساقشکستگی لگندر رفتگی مفصلدر رفتگی زانوشکستگی زانوآرتروسکوپی مچ دستتنگی کانال نخاعیتعویض مفصل زانوجراحی زانوجراحی دیسک و ستون فقراتجراحی لگن و رانجراحی شانه و آرنججراحی پا و مچ پاجراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی نقی لو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی نقی لو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر با حوصله و با تجربه ای هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی نقی لو
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آزادی
تبریز - تبریز، خیابان آزادی، روبروی پمپ بنزین، مارالان، ساختمان آتیه، طبقه 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی نقی لو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی نقی لو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی نقی لو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی نقی لو چقدر است؟
هزینه ویزیت علی نقی لو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نقی لو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی نقی لو کجا است؟
دکتر علی نقی لو 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی نقی لو را ببینید.
+
آیا دکتر علی نقی لو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی نقی لو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی نقی لو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی نقی لو متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی نقی لو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی نقی لو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نقی لو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی نقی لو چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علی نقی لو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی نقی لو 3 از 5 است.
درباره دکتر علی نقی لو


دکتر علی نقی لو dr ali naghi lou از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر علی نقی لو در تبریز، خیابان آزادی، روبروی پمپ بنزین، مارالان، ساختمان آتیه، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی نقی لو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133373631 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی نقی لو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی نقی لو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی نقی لو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی نقی لو متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی نقی لو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.