دکتر علی نقوی بهزاد

دکتر علی نقوی بهزاد

تخصص قلب و عروق

تبریز

کد نظام پزشکی

133440

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب آبرسان

آدرس:

تبریز، چهارراه آبرسان، به طرف چای کنار، جنب قنادی عیوبی، ساختمان پزشکان ایوان، طبقه 9

تلفن:04133341978

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی نقوی بهزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی نقوی بهزادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی نقوی بهزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی نقوی بهزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی نقوی بهزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی نقوی بهزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی نقوی بهزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نقوی بهزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی نقوی بهزاد کجا است؟
دکتر علی نقوی بهزاد 1 مطب در مطب آبرسان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی نقوی بهزاد را ببینید.
+
آیا دکتر علی نقوی بهزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی نقوی بهزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی نقوی بهزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی نقوی بهزاد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی نقوی بهزاد چه زمانی است؟
دکتر علی نقوی بهزاد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نقوی بهزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی نقوی بهزاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی نقوی بهزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی نقوی بهزاد 0 از 5 است.

درباره دکتر علی نقوی بهزاددکتر علی نقوی بهزاد dr ali naghavi behzad از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر علی نقوی بهزاد در تبریز، چهارراه آبرسان، به طرف چای کنار، جنب قنادی عیوبی، ساختمان پزشکان ایوان، طبقه 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی نقوی بهزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133341978 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی نقوی بهزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی نقوی بهزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی نقوی بهزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی نقوی بهزاد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی نقوی بهزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.