دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدابادی، چهارراه فاطمیه، ساختمان پزشک، طبقه چهار

تلفن:07632234585

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی جمشیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی جمشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد خوب و پر انرژی داشتن و مو به مو برام توضیح دادن و مهربان و خوش برخورد بودن آقای دکتر جمشیدی

الناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اخلاقشون عالی بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی جمشیدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی
بندرعباس - بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدابادی، چهارراه فاطمیه، ساختمان پزشک، طبقه چهار


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی جمشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی جمشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی جمشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی جمشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی جمشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی جمشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی جمشیدی کجا است؟
دکتر علی جمشیدی 1 مطب در مطب خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی جمشیدی را ببینید.
+
آیا دکتر علی جمشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی جمشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی جمشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی جمشیدی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی جمشیدی چه زمانی است؟
دکتر علی جمشیدی از روز شنبه 26 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی جمشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی جمشیدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علی جمشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی جمشیدی 5 از 5 است.
درباره دکتر علی جمشیدی


دکتر علی جمشیدی dr ali jamshidi از دکترهای متخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر علی جمشیدی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدابادی، چهارراه فاطمیه، ساختمان پزشک، طبقه چهار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی جمشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632234585 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی جمشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی جمشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی جمشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی جمشیدی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی جمشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.