دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علی بهکام راد

دکتر علی بهکام راد

تخصص ارتوپدی

تبریز

کد نظام پزشکی

96990
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب تبریز

آدرس:

تبریز، کوی ولیعصر، خیابان ولیعصر، خیابان شهریار، تقاطع رازی، ساختمان هزاره

تلفن:04133324173

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی بهکام راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی بهکام راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دست پسرم هم در رفتگی داشت و هم شکسته بود دکتر عالی با عمل بسته عمل کردن و خیلی خوب و عالی مودب صبور و باحوصله در کل خدا بهشون سلامتی بده

مددکار اجتماعی شرکت ترکتور سازی ایران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام. ايشان پزشک حاذق ، کاربلد ، و با اخلاقي هستند . با تشکر از زحمات ايشان در اعمال جراحي همکاران حادثه ديده درمجموعه عظيم تراکتورسازي

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی بهکام راد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تبریز
تبریز - تبریز، کوی ولیعصر، خیابان ولیعصر، خیابان شهریار، تقاطع رازی، ساختمان هزاره


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی بهکام راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی بهکام راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی بهکام راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی بهکام راد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی بهکام راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی بهکام راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی بهکام راد کجا است؟
دکتر علی بهکام راد 1 مطب در مطب تبریز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی بهکام راد را ببینید.
+
آیا دکتر علی بهکام راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی بهکام راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی بهکام راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی بهکام راد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی بهکام راد چه زمانی است؟
دکتر علی بهکام راد از روز پنجشنبه 17 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی بهکام راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی بهکام راد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علی بهکام راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی بهکام راد 5 از 5 است.
درباره دکتر علی بهکام راد


دکتر علی بهکام راد dr ali behkam rad از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر علی بهکام راد در تبریز، کوی ولیعصر، خیابان ولیعصر، خیابان شهریار، تقاطع رازی، ساختمان هزاره واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی بهکام راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133324173 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی بهکام راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی بهکام راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی بهکام راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی بهکام راد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی بهکام راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.