دکتر اکبر پاکدل

دکتر اکبر پاکدل

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

87342
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اکبر پاکدل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکبر پاکدل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید خواجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار بسیار عالی هستند. انشالله موفق و پیروز باشند و بهترینها نصیبشون بشه.

حسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی عمل انسداد روده انجام دادم خیلی عالی بودن

سید محسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سه عمل با هم انجام دادم بسیار عالی و رضایت بخش بود واز همه مهمتر برخورد صمیمانه دکتر با بیمار عالی بود تشکر و سپاس از آقای دکتر پاکدل همیشه موفق و شاد باشید سید محسن غفوریان

میلاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد و عالی💞

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکبر پاکدلسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر پاکدل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر پاکدل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر پاکدل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکبر پاکدل چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر پاکدل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر پاکدل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکبر پاکدل کجا است؟
دکتر اکبر پاکدل 1 مطب در مطب چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکبر پاکدل را ببینید.
+
آیا دکتر اکبر پاکدل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر پاکدل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکبر پاکدل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر پاکدل متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر پاکدل چه زمانی است؟
دکتر اکبر پاکدل از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر پاکدل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر پاکدل چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر اکبر پاکدل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر پاکدل 5 از 5 است.

درباره دکتر اکبر پاکدلدکتر اکبر پاکدل dr akbar pakdel از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر اکبر پاکدل در مشهد، خیابان چمران، گلستان شرقی، رو به رو بیمارستان آریا، ساختمان پورسینا، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر پاکدل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132290974 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر پاکدل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر پاکدل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر پاکدل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر پاکدل متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر پاکدل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.