دکتر احمد صادق پور

دکتر احمد صادق پور

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی عروق و تروما

تهران

کد نظام پزشکی

109389
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی عروق و تروما

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن، خیابان ظفر غربی، کلینیک خانه سپید

تلفن:02154503

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد صادق پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد صادق پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

علی محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب با معرفت از هر نظر که بگویم یک پزشک فهمیده و عالی و برخورد ایشان خیلی عالی و کاملا با تجربه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احمد صادق پور
نوبت مطب جردن
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، جردن، خیابان ظفر غربی، کلینیک خانه سپید
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد صادق پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد صادق پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد صادق پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد صادق پور چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد صادق پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صادق پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد صادق پور کجا است؟
دکتر احمد صادق پور 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد صادق پور را ببینید.
+
آیا دکتر احمد صادق پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صادق پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد صادق پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد صادق پور متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق و تروما هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد صادق پور چه زمانی است؟
دکتر احمد صادق پور از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صادق پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد صادق پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احمد صادق پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد صادق پور 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد صادق پوردکتر احمد صادق پور dr ahmad sadegh poor از دکترهای متخصص جراحی عروق و تروما تهران هستند. مطب دکتر احمد صادق پور در تهران، جردن، خیابان ظفر غربی، کلینیک خانه سپید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد صادق پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02154503 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد صادق پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد صادق پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد صادق پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد صادق پور متخصص جراحی عروق و تروما نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عروق و تروما در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد صادق پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.