دکتر احمد معبود سنائی

دکتر احمد معبود سنائی

پزشک دندانپزشک

تهران
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۸۵۹۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهران پارس، خیابان 196 غربی، پلاک 181

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد معبود سنائی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد معبود سنائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

۰ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
دکتر احمد معبود سنائی
دکتر احمد معبود سنائی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد معبود سنائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد معبود سنائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد معبود سنائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد معبود سنائی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد معبود سنائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد معبود سنائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد معبود سنائی کجا است؟
دکتر احمد معبود سنائی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد معبود سنائی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد معبود سنائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد معبود سنائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد معبود سنائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد معبود سنائی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد معبود سنائی چه زمانی است؟
دکتر احمد معبود سنائی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد معبود سنائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد معبود سنائی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احمد معبود سنائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد معبود سنائی 0 از 5 است.

درباره دکتر احمد معبود سنائیدکتر احمد معبود سنائی dr ahmad maboud sanaee از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر احمد معبود سنائی در تهران، تهران پارس، خیابان 196 غربی، پلاک 181 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد معبود سنائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177718918 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد معبود سنائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد معبود سنائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد معبود سنائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد معبود سنائی پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد معبود سنائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.