دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عادل بزازیه

دکتر عادل بزازیه

تخصص ارتوپدی

تبریز

کد نظام پزشکی

27346
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان آبرسانی

آدرس:

تبریز، خیابان آبرسانی، ساختمان پزشکان شمس، طبقه 2

تلفن:04136580894

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عادل بزازیه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عادل بزازیه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شجاع
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کارشون حرف نداره خیلی عالی بود.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عادل بزازیه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آبرسانی
تبریز - تبریز، خیابان آبرسانی، ساختمان پزشکان شمس، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عادل بزازیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عادل بزازیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عادل بزازیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عادل بزازیه چقدر است؟
هزینه ویزیت عادل بزازیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل بزازیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عادل بزازیه کجا است؟
دکتر عادل بزازیه 1 مطب در مطب خیابان آبرسانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عادل بزازیه را ببینید.
+
آیا دکتر عادل بزازیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عادل بزازیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عادل بزازیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عادل بزازیه متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عادل بزازیه چه زمانی است؟
دکتر عادل بزازیه از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل بزازیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عادل بزازیه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عادل بزازیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عادل بزازیه 5 از 5 است.
درباره دکتر عادل بزازیه


دکتر عادل بزازیه dr adel bazazieh از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر عادل بزازیه در تبریز، خیابان آبرسانی، ساختمان پزشکان شمس، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عادل بزازیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04136580894 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عادل بزازیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عادل بزازیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عادل بزازیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عادل بزازیه متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عادل بزازیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.