دکتر ابوالفضل حسین زاده

دکتر ابوالفضل حسین زاده

تخصص چشم پزشکی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۵۴۴۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب احمد آباد

آدرس:

مشهد، احمد اباد، بلوار بعثت، بین بعثت 4و6، ساختمان جام جم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالفضل حسین زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل حسین زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب احمد آباد
دکتر ابوالفضل حسین زاده
دکتر ابوالفضل حسین زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل حسین زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل حسین زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل حسین زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل حسین زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل حسین زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل حسین زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل حسین زاده کجا است؟
دکتر ابوالفضل حسین زاده 1 مطب در مطب احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالفضل حسین زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل حسین زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل حسین زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل حسین زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل حسین زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل حسین زاده چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل حسین زاده از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل حسین زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل حسین زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ابوالفضل حسین زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل حسین زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل حسین زادهدکتر ابوالفضل حسین زاده dr abolfazl hosein zadeh از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر ابوالفضل حسین زاده در مشهد، احمد اباد، بلوار بعثت، بین بعثت 4و6، ساختمان جام جم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل حسین زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل حسین زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل حسین زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل حسین زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل حسین زاده تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل حسین زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.