دکتر عبدالحسین فاطمی

دکتر عبدالحسین فاطمی

تخصص کودکان و نوزادان

یزد

کد نظام پزشکی

۴۱۳۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان قائم

آدرس:

یزد، میدان قائم، جنب دانشگاه آزاد اسلامی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالحسین فاطمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان قائم

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر عبدالحسین فاطمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر عبدالحسین فاطمی
دکتر عبدالحسین فاطمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالحسین فاطمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالحسین فاطمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالحسین فاطمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالحسین فاطمی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالحسین فاطمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحسین فاطمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالحسین فاطمی کجا است؟
دکتر عبدالحسین فاطمی 1 مطب در مطب میدان قائم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالحسین فاطمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالحسین فاطمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحسین فاطمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالحسین فاطمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالحسین فاطمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالحسین فاطمی چه زمانی است؟
دکتر عبدالحسین فاطمی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحسین فاطمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالحسین فاطمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عبدالحسین فاطمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالحسین فاطمی 0 از 5 است.

درباره دکتر عبدالحسین فاطمیدکتر عبدالحسین فاطمی dr abdolhosein fatemi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر عبدالحسین فاطمی در یزد، میدان قائم، جنب دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالحسین فاطمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538211091 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالحسین فاطمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالحسین فاطمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالحسین فاطمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالحسین فاطمی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالحسین فاطمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.