برزین مهرآبادی

برزین مهرآبادی

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

44575
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به برزین مهرآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران برزین مهرآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بدون قضاوت مثل یه دوست به حرفم گوش دادن و خیلی کمکم کردن توی همین یک جلسه

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با تجربه و صبور و خوش اخلاق ب بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم

برزین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار آرام،سنگین و مسلط بودن و خیلی راحت با چندتا سوال تونستن مشکل عمیق منو تشخیص بدن و راهکاری هم که دادن فوق العاده بود.

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی با صبر بسیار به حرف های من توجه کردند از ایشون ممنون هستم که به من خیلی کمک کردند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از برزین مهرآبادی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت برزین مهرآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر برزین مهرآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد برزین مهرآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت برزین مهرآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت برزین مهرآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل برزین مهرآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب برزین مهرآبادی کجا است؟
دکتر برزین مهرآبادی 1 مطب در مطب خیابان معدل شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل برزین مهرآبادی را ببینید.
+
آیا برزین مهرآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر برزین مهرآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
برزین مهرآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر برزین مهرآبادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد برزین مهرآبادی چه زمانی است؟
دکتر برزین مهرآبادی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل برزین مهرآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از برزین مهرآبادی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به برزین مهرآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی برزین مهرآبادی 5 از 5 است.

درباره برزین مهرآبادیدکتر برزین مهرآبادی barzin mehrabadi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب برزین مهرآبادی در شیراز_خیابان معدل شرقی_ساختمان پزشکی شاهپرک_طبقه سوم_کلینیک روانشناسی و مشاوره مهراز اندیشه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب برزین مهرآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344688 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام برزین مهرآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی برزین مهرآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط برزین مهرآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از برزین مهرآبادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد برزین مهرآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.