برزین مهرآبادی

برزین مهرآبادی

کد نظام روانشناسی: ر-44575
5 (29 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
245 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب برزین مهرآبادی

مطب مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مهراز اندیشه
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان معدل غربی ( بین خیابان ملاصدرا و فلسطین )، روبروی اداره برق، ساختمان نصر، طبقه چهارم، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مهراز اندیشه
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 18:00

مشاوره پزشکی آنلاین برزین مهرآبادی

نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 15:00
321,000 تومان

نظرات درباره برزین مهرآبادی

5
از 29 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سارا(1403/03/17)
نوبت دهی مطب
(1403/03/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
افسردگی درست تشخیص دادن و راهنمایی درست
مهدیه(1403/02/05)
نوبت دهی مطب
(1403/02/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر خوبی بودن ارتباط گرفتن باهاشون راحت بود احساس راحتی داشتم با دقت به حرفام گوش دادن
محمد(1402/11/09)
نوبت دهی مطب
(1402/11/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار عالی
محمدامین(1402/10/23)
نوبت دهی مطب
(1402/10/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی
مهشید(1402/09/28)
(1402/09/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بعد از مراجعه‌هایِ پیاپی و بی‌نتیجه، پیشِ سایرِ روانشناسان، وقتی درمان رو با ایشون شروع کردم، فهمیدم هنوز کسانی هستن که روحِ زخمیِ آدم‌هایِ زخم خورده رو التیام ببخشن و در کارشون تخصص و تبحرِ کامل داشته باشن. به وضوح، شاهدِ بهتر شدنِ حالم هستم. باسواد، صبور، مسلط، خوش برخورد و ناجی! ارائهٔ کمکِ تخصصی و اصولی، همچنین راهنماییِ درست و کامل، برایِ بهبودِ و حلِ مشکل. از روند و فرایندِ درمانم، بسیار رضایت دارم. به معنایِ واقعیِ کلمه، " نجات دهنده " بودن.
نرجس(1402/09/13)
(1402/09/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پیش همه روانشناس ها نمیشه راحت حرف زد،ولی دکتر مهر آبادی سومین روانشناسی بودن که تغییر داده بودم.خیلی آدم در مقابلشون راحت هست.شاید به خاطر آرامشی که درونشون هست .این رو به آدم منتقل میکنن.با دانش حرف میزن.و انگیزشی و اهل شعار نیستن ،و آدم در مقابلشون می‌تونه خود خودش باشه بدون نقاب بی نقص بودن.در صورت پیگیری جلسات حتما به نتیجه می‌رسید.

سوالات متداول راجع به برزین مهرآبادی

چطور می‌توانم نوبت برزین مهرآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر برزین مهرآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد برزین مهرآبادی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت برزین مهرآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت برزین مهرآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل برزین مهرآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب برزین مهرآبادی کجا است؟
دکتر برزین مهرآبادی 1 مطب در مطب مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مهراز اندیشه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل برزین مهرآبادی را ببینید.
آیا برزین مهرآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر برزین مهرآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
برزین مهرآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر برزین مهرآبادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد برزین مهرآبادی چه زمانی است؟
دکتر برزین مهرآبادی از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل برزین مهرآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از برزین مهرآبادی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به برزین مهرآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی برزین مهرآبادی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از برزین مهرآبادیدکتر برزین مهرآبادی barzin mehrabadi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب برزین مهرآبادی در شیراز، خیابان معدل غربی ( بین خیابان ملاصدرا و فلسطین )، روبروی اداره برق، ساختمان نصر، طبقه چهارم، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مهراز اندیشه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب برزین مهرآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09935988688 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام برزین مهرآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی برزین مهرآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط برزین مهرآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از برزین مهرآبادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد برزین مهرآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.