بهاره صفدری

بهاره صفدری

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناس بالینی
اصفهان

درباره‌ی پزشک

روانشناس بالینی

مشاوره فردی

روابط بین فردی

افسردگی

درمان اختلالات خلقی ، استرس، اضطراب و وسواس

مشاوره پیش از ازدواج 

مشاوره خانواده و زوج درمانی

حل تعارضات زوجی

انجام تست های هوش و شخصیت

مشکلات رفتاری کودکان و نوجوانان

کد نظام پزشکی

۲۹۷۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، روبرو داروخانه دی، کوچه 24 پلاک 22

اطلاعات مطب هشت بهشت غربی

آدرس:

اصفهان، هشت بهشت غربی، حدفاصل چهارراه هشت بهشت و چهارراه گلزار، ساختمان آفاق، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران بهاره صفدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بهاره صفدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهاره صفدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بهاره صفدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بهاره صفدری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهاره صفدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بهاره صفدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بهاره صفدری کجا است؟
دکتر بهاره صفدری 2 مطب در مطب توحید میانی و مطب هشت بهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب بهاره صفدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا بهاره صفدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره صفدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بهاره صفدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهاره صفدری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بهاره صفدری چه زمانی است؟
دکتر بهاره صفدری از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بهاره صفدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بهاره صفدری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به بهاره صفدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی بهاره صفدری 0 از 5 است.

درباره بهاره صفدریبهاره صفدری bahareh safdari از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب بهاره صفدری در اصفهان، خیابان توحید میانی، روبرو داروخانه دی، کوچه 24 پلاک 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بهاره صفدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136260437 ، 09138787234 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بهاره صفدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بهاره صفدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بهاره صفدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بهاره صفدری تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بهاره صفدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.