کد نظام پزشکی

ف-۴۷۳۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان وحید

آدرس:

اصفهان، خیابان وحید، نرسیده به چهارراه طالقانی، پشت ایستگاه اتوبوس، فیزیوتراپی سایان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران اعظم خامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان وحید
اعظم خامی
اعظم خامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اعظم خامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم خامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اعظم خامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اعظم خامی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم خامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اعظم خامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اعظم خامی کجا است؟
دکتر اعظم خامی 1 مطب در مطب خیابان وحید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب اعظم خامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا اعظم خامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم خامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اعظم خامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم خامی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اعظم خامی چه زمانی است؟
دکتر اعظم خامی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اعظم خامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اعظم خامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به اعظم خامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی اعظم خامی 0 از 5 است.

درباره اعظم خامیاعظم خامی azam khami از دکترهای متخصص تخصص فیزیوتراپی اصفهان هستند. مطب اعظم خامی در اصفهان، خیابان وحید، نرسیده به چهارراه طالقانی، پشت ایستگاه اتوبوس، فیزیوتراپی سایان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اعظم خامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09901187048 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اعظم خامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اعظم خامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اعظم خامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اعظم خامی تخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اعظم خامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.