کد نظام پزشکی

گ- ۲۵۷۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب خیابان دکتر آیت

آدرس:

تهران، نارمک، هفت حوض، خیابان دکتر آیت، نرسیده به چهارراه تلفن خانه، ساختمان اسپیدار، پلاک 350، واحد 14

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دکتر آیت
عاطفه بختیاری
عاطفه بختیاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت عاطفه بختیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه بختیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد عاطفه بختیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت عاطفه بختیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه بختیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل عاطفه بختیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب عاطفه بختیاری کجا است؟
دکتر عاطفه بختیاری 1 مطب در مطب خیابان دکتر آیت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب عاطفه بختیاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا عاطفه بختیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه بختیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
عاطفه بختیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه بختیاری متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد عاطفه بختیاری چه زمانی است؟
دکتر عاطفه بختیاری از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل عاطفه بختیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از عاطفه بختیاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به عاطفه بختیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی عاطفه بختیاری 0 از 5 است.

درباره عاطفه بختیاری

عاطفه بختیاری atefeh bakhtiyari از دکترهای متخصص تخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب عاطفه بختیاری در تهران، نارمک، هفت حوض، خیابان دکتر آیت، نرسیده به چهارراه تلفن خانه، ساختمان اسپیدار، پلاک 350، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب عاطفه بختیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177947538 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام عاطفه بختیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی عاطفه بختیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط عاطفه بختیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از عاطفه بختیاری تخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد عاطفه بختیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.