آرزو خانی

آرزو خانی

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

م-18439
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب فردیس

آدرس:

کرج، فردیس، فلکه دوم، ابتدای خیابان 14، جنب دبستان هدف

تلفن:02636516471

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به آرزو خانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران آرزو خانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

روییا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی مهربون و بادرک بودند. و خوب توضیح دادن و وقت گذاشتن و جواب سوالاتمو دقیق دادن🥰

انتخاب نوع نوبت گیری از آرزو خانی
نوبت مطب فردیس
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، فردیس، فلکه دوم، ابتدای خیابان 14، جنب دبستان هدف
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آرزو خانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو خانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آرزو خانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آرزو خانی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو خانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آرزو خانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آرزو خانی کجا است؟
دکتر آرزو خانی 1 مطب در مطب فردیس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل آرزو خانی را ببینید.
+
آیا آرزو خانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو خانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آرزو خانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو خانی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آرزو خانی چه زمانی است؟
دکتر آرزو خانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آرزو خانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آرزو خانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به آرزو خانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی آرزو خانی 5 از 5 است.

درباره آرزو خانیدکتر آرزو خانی arezou khani از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب آرزو خانی در کرج، فردیس، فلکه دوم، ابتدای خیابان 14، جنب دبستان هدف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آرزو خانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02636516471 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آرزو خانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آرزو خانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آرزو خانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آرزو خانی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آرزو خانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.