دکتر علی ایروانی

دکتر علی ایروانی

دکترای روانشناسی

درمانگر فردی
تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان مشکلات فردی، درمان مشکلات ارتباطی، درمان مشکلات خلقی و اضطرابی، درمان مشکلات جنسی، آموزش مهارتهای زندگی

دکترای تخصصی روانشناسی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، عضو انجمن روانشناسی ایران، عضو انجمن رواندرمانی ایران

کد نظام پزشکی

19730

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، خیابات دکتر غریب، خیابات طوسی، پلاک 27، کلینک مدینو

تلفن:02166575313

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی ایروانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی ایروانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علی ایروانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علی ایروانی
دکتر علی ایروانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی ایروانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی ایروانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی ایروانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی ایروانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی ایروانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایروانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی ایروانی کجا است؟
دکترعلی ایروانی مطب بلوار کشاورز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی ایروانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی ایروانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایروانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی ایروانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی ایروانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی ایروانی چه زمانی است؟
دکتر علی ایروانی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایروانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی ایروانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی ایروانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی ایروانی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی ایروانیدکترعلی ایروانی ali iravani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر علی ایروانی در تهران، بلوار کشاورز، خیابات دکتر غریب، خیابات طوسی، پلاک 27، کلینک مدینو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی ایروانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166575313 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی ایروانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی ایروانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی ایروانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی ایروانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی ایروانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.