%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

م-914

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب شاهین ویلا

آدرس:

کرج، شاهین ویلا، خیابان ششم شرقی، پلاک 5

تلفن:02634429628

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به اکرم مالکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران اکرم مالکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شاهین ویلا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با اکرم مالکی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

اکرم مالکی
اکرم مالکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اکرم مالکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم مالکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اکرم مالکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اکرم مالکی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم مالکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اکرم مالکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اکرم مالکی کجا است؟
دکتراکرم مالکی مطب شاهین ویلا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب اکرم مالکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا اکرم مالکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم مالکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اکرم مالکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم مالکی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اکرم مالکی چه زمانی است؟
دکتر اکرم مالکی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اکرم مالکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اکرم مالکی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به اکرم مالکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی اکرم مالکی 5 از 5 است.

درباره اکرم مالکیدکتراکرم مالکی akram maleki از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب اکرم مالکی در کرج، شاهین ویلا، خیابان ششم شرقی، پلاک 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اکرم مالکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634429628 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اکرم مالکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اکرم مالکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اکرم مالکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اکرم مالکی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اکرم مالکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.