دکتر گیتا هروی

دکتر گیتا هروی

پزشک عمومی

پوست ، مو و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

36650

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب جماران

آدرس:

تهران، نیاوران، جماران، پلاک5، طبقه2، واحد4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گیتا هروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب جماران
دکتر گیتا هروی
دکتر گیتا هروی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گیتا هروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گیتا هروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گیتا هروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گیتا هروی چقدر است؟
هزینه ویزیت گیتا هروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گیتا هروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گیتا هروی کجا است؟
دکترگیتا هروی مطب جماران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر گیتا هروی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر گیتا هروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گیتا هروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گیتا هروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گیتا هروی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گیتا هروی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر گیتا هروی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر گیتا هروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گیتا هروی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر گیتا هروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گیتا هروی 0 از 5 است.

درباره دکتر گیتا هرویدکترگیتا هروی 61a496d7ba5d0 از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر گیتا هروی در تهران، نیاوران، جماران، پلاک5، طبقه2، واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گیتا هروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126115471 - 09303041313 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گیتا هروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گیتا هروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گیتا هروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گیتا هروی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گیتا هروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.