دکتر نادیا مطلوبی اقدم

دکتر نادیا مطلوبی اقدم

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

63905

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب (سعادت آباد)، چهارراه سرو، ضلع جنوب غربی، پلاک 68، جنب داروخانه دهقان، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادیا مطلوبی اقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

دکتر نادیا مطلوبی اقدم
دکتر نادیا مطلوبی اقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادیا مطلوبی اقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادیا مطلوبی اقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادیا مطلوبی اقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادیا مطلوبی اقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت نادیا مطلوبی اقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا مطلوبی اقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادیا مطلوبی اقدم کجا است؟
دکترنادیا مطلوبی اقدم مطب شهرک غرب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نادیا مطلوبی اقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نادیا مطلوبی اقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا مطلوبی اقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادیا مطلوبی اقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادیا مطلوبی اقدم متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادیا مطلوبی اقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نادیا مطلوبی اقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا مطلوبی اقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادیا مطلوبی اقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نادیا مطلوبی اقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادیا مطلوبی اقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر نادیا مطلوبی اقدمدکترنادیا مطلوبی اقدم 61a083e01b7c8 از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر نادیا مطلوبی اقدم در تهران، شهرک غرب (سعادت آباد)، چهارراه سرو، ضلع جنوب غربی، پلاک 68، جنب داروخانه دهقان، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادیا مطلوبی اقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126760026، 02122351043 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادیا مطلوبی اقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادیا مطلوبی اقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادیا مطلوبی اقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادیا مطلوبی اقدم متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادیا مطلوبی اقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.