تخصص و فوق تخصص
خدمات
جنسیت پزشک
خانم
آقا
خانم و آقا
دکترهای آماده مشاوره
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. مشاوره پزشکی آنلاین
  4. مشاوره پزشکی آنلاین جراحی لثه
  5. مشاوره پزشکی متنی
  6. مشاوره پزشکی متنی جراحی لثه

مشاوره متنی با دکتر جراحی لثه (چت آنلاین با بهترین دکترهای جراحی لثه)

نتایج فیلتر‌ها
ترتیب نمایش
دکتر بیژن تدبیری

دکتر بیژن تدبیری

تخصص جراحی لثه / پزشک دندانپزشک
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
لاهیجان، خیابان شیشه گران، نبش بهشتی 4، ساختمان شماره 28، طبقه 6
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 29 فروردین


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی لثه

دکترهای جراحی لثه چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی لثه و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. جراحی لثه از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی لثه در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی لثه نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر جراحی لثه و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی لثه در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی لثه در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی لثه یک دکتر جراحی لثه خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی لثه خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی لثه (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی لثه ایران، می‌توانید به لیست دکترهای جراحی لثه در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی لثه نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی لثه در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای جراحی لثه در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای جراحی لثه در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای جراحی لثه که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در جراحی لثه را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در جراحی لثه به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی لثه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی لثه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی لثه در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی لثه در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی لثه شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی لثه خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای جراحی لثه می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر جراحی لثه در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای جراحی لثه را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای جراحی لثه در کلان شهرهای ایران:

دکتر جراحی لثه تهران
دکتر جراحی لثه شیراز
دکتر جراحی لثه اصفهان
دکتر جراحی لثه مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر جراحی لثه بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای جراحی لثه به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی لثه را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی لثه چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای جراحی لثه با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی لثه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.