فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر جراحی لثه
  4. دکترهای ساری
  5. دکتر جراحی لثه ساری

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی لثه در ساری

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر نجمه السادات والدساروی

دکتر نجمه السادات والدساروی

پزشک دندانپزشک / تخصص جراحی لثه
5(5 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
40نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
خدمات: عفونت (آبسه) دندان، ایمپلنت دندان، کشیدن دندان، کشیدن دندان عقل، بلیچینگ دندان (سفید کردن دندان)، جراحی فلپ پریودنتال (لثه)، معاینه دندان (عمومی)، ایمپلنت با پیوند استخوان، جرم گیری دندان، خراش دادن پریودنتال (لثه)، جراحی لب با لیزر، اختلال مفصل گیجگاهی فکی، لیزر دندانپزشکی، جراح دندانپزشک (آلوئولکتومی)، جراحی زیبایی لثه، دندان درد، آبسه دهانی
نوبت‌دهی مطب
ساری، خیابان فرهنگ، کوچه فرهنگ 16(کوی قلیچ) بالای داروخانه ابن سینا، مجتمع پزشکی توسعه، طبقه 4، واحد 27
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر حامد سراج پور

دکتر حامد سراج پور

پزشک دندانپزشک / تخصص جراحی لثه
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
34نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
ساری، خیابان فرهنگ، بعد فرهنگ 14، ساختمان شهریار 3، طبقه همکف، واحد 9
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر آویده معبودی

دکتر آویده معبودی

پزشک دندانپزشک / تخصص جراحی لثه
نوبت‌دهی مطب
ساری، خیابان 15 خرداد، کوچه نارنج، ساختمان صدف، طبقه 4، واحد 22
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر جواد مهرانی

دکتر جواد مهرانی

تخصص جراحی لثه
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان پزشکان شهریار 3، طبقه 6، واحد 605
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
دوشنبه 8 مرداد


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی لثه در ساری

دکترهای جراحی لثه در ساری چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی لثه و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. جراحی لثه در ساری از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی لثه در ساری در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی لثه در ساری نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر جراحی لثه در ساری و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی لثه در ساری در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی لثه در ساری در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب ساری است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی لثه در ساری یک دکتر جراحی لثه خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی لثه خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی لثه (متخصص و فوق تخصص) در ساری

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی لثه در ساری ، می توانید به لیست دکترهای جراحی لثه در ساری در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی لثه در ساری نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی لثه در ساری توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی لثه در ساری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی لثه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی لثه ساری در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی لثه ساری در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی لثه در ساری شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی لثه خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر جراحی لثه در ساری می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای جراحی لثه ساری بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر جراحی لثه در ساری به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی لثه ساری را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی لثه در ساری چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر جراحی لثه در ساری با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی لثه ساری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر جراحی لثه در ساری با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر جراحی لثه در ساری و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر جراحی لثه در ساری استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در ساری

دکتر زنان ساریدکتر عمومی ساریدکتر متخصص داخلی ساریدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ساریدکتر روانشناس ساریدکتر دندانپزشک ساریدکتر جراحی عمومی ساریدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ساریدکتر قلب ساریدکتر متخصص ارتوپد ساریدکتر متخصص چشم پزشک ساریدکتر متخصص گوش و حلق و بینی ساریدکتر متخصص تغذیه ساریدکتر متخصص اورولوژی ساریدکتر پوست ساریمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ساریجراح مغز و اعصاب ساریدکتر متخصص بیماری های عفونی ساریدکتر متخصص گوارش و کبد ساریمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ساریدکتر بینایی سنجی ساریدکتر متخصص غدد ساریمتخصص فیزیوتراپی ساریمتخصص شنوایی سنجی ساریدکتر متخصص ریه ساریمتخصص روماتولوژی ساریدکتر جراح پلاستیک ساریدکتر متخصص گفتار درمانی ساریدکتر متخصص آسم و آلرژی ساریدکتر متخصص خون و سرطان شناسی ساریدکتر متخصص کلیه بزرگسالان ساریدکتر متخصص غدد کودکان ساریدکتر متخصص کایروپراکتیک ساریدکتر مامایی ساریمتخصص رادیوتراپیست ساریمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ساریدکتر مشاور دارویی ساریدکتر متخصص ژنتیک پزشکی ساریدکتر متخصص طب سنتی ساریدکتر متخصص درد ساری