فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر ارتودنسی
  4. دکترهای تبریز
  5. دکتر ارتودنسی تبریز

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای ارتودنسی در تبریز

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر مهدی اسمعیلی

دکتر مهدی اسمعیلی

تخصص ارتودنسی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تبریز، خیابان 17 شهریورجدید، برج آذربایجان، طبقه 14، واحد G
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر محمد حسین آهنگر آتشی

دکتر محمد حسین آهنگر آتشی

تخصص ارتودنسی
3.8(4 نظر)
75٪پیشنهاد کاربران
23نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تبریز، رشدیه، خیابان سعدی، خیابان صفا، پلاک 34
+1 مطب دیگر
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر زهرا نوروززاده هلالی

دکتر زهرا نوروززاده هلالی

پزشک دندانپزشک / تخصص ارتودنسی
2.5(2 نظر)
50٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، سربالایی ولیعصر، نرسیده به چهارراه شریعتی، جنب بانک ملت، برج افرا، طبقه 5 جنوبی
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر سیدحسین مسلم زاده

دکتر سیدحسین مسلم زاده

پزشک دندانپزشک / تخصص ارتودنسی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، کوی ولیعصر، خیابان مخابرات غربی، ساختمان کسری، طبقه سوم
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 6 مرداد
دکتر مهدی روادگر

دکتر مهدی روادگر

تخصص ارتودنسی / پزشک دندانپزشک
69نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، چهارراه آبرسان، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان ایران کلینیک، طبقه 6، واحد 1
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 6 مرداد


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای ارتودنسی در تبریز

دکترهای ارتودنسی در تبریز چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر ارتودنسی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. ارتودنسی در تبریز از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان ارتودنسی در تبریز در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای ارتودنسی در تبریز نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر ارتودنسی در تبریز و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. ارتودنسی در تبریز در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان ارتودنسی در تبریز در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تبریز است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان ارتودنسی در تبریز یک دکتر ارتودنسی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر ارتودنسی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای ارتودنسی (متخصص و فوق تخصص) در تبریز

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای ارتودنسی در تبریز ، می توانید به لیست دکترهای ارتودنسی در تبریز در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای ارتودنسی در تبریز نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای ارتودنسی در تبریز توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای ارتودنسی در تبریز نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای ارتودنسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر ارتودنسی تبریز در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر ارتودنسی تبریز در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای ارتودنسی در تبریز شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر ارتودنسی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر ارتودنسی در تبریز می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای ارتودنسی تبریز بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر ارتودنسی در تبریز به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای ارتودنسی تبریز را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر ارتودنسی در تبریز چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر ارتودنسی در تبریز با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای ارتودنسی تبریز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر ارتودنسی در تبریز با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر ارتودنسی در تبریز و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر ارتودنسی در تبریز استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در تبریز

دکتر زنان تبریزدکتر عمومی تبریزدکتر متخصص داخلی تبریزدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) تبریزدکتر روانشناس تبریزدکتر دندانپزشک تبریزدکتر جراحی عمومی تبریزدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریزدکتر قلب تبریزدکتر متخصص ارتوپد تبریزدکتر متخصص چشم پزشک تبریزدکتر متخصص گوش و حلق و بینی تبریزدکتر متخصص تغذیه تبریزدکتر متخصص اورولوژی تبریزدکتر پوست تبریزمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریزجراح مغز و اعصاب تبریزدکتر متخصص بیماری های عفونی تبریزدکتر متخصص گوارش و کبد تبریزمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی تبریزدکتر بینایی سنجی تبریزدکتر متخصص غدد تبریزمتخصص فیزیوتراپی تبریزمتخصص شنوایی سنجی تبریزدکتر متخصص ریه تبریزمتخصص روماتولوژی تبریزدکتر جراح پلاستیک تبریزدکتر متخصص گفتار درمانی تبریزدکتر متخصص آسم و آلرژی تبریزدکتر متخصص خون و سرطان شناسی تبریزدکتر متخصص کلیه بزرگسالان تبریزدکتر متخصص غدد کودکان تبریزدکتر متخصص کایروپراکتیک تبریزدکتر مامایی تبریزمتخصص رادیوتراپیست تبریزمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریزدکتر مشاور دارویی تبریزدکتر متخصص ژنتیک پزشکی تبریزدکتر متخصص طب سنتی تبریزدکتر متخصص درد تبریز