فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر بینایی سنجی
  4. دکترهای تبریز
  5. دکتر بینایی سنجی تبریز

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای بینایی سنجی در تبریز

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر فرشاد عسکری زاده

دکتر فرشاد عسکری زاده

دکترای بینایی سنجی
5(3 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
66نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، ولیعصر، سر بالایی ولیعصر، روبرو خیابان نظامی، جنب آزمایشگاه صدر، ساختمان سهند، طبقه 7
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 6 مرداد
صابر هاشم پور

صابر هاشم پور

کارشناس بینایی سنجی
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
تبریز، فلکه دانشگاه، روبروی برج بلور، ساختمان تبریز، طبقه سوم
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
نادر مرادزاده

نادر مرادزاده

کارشناس بینایی سنجی
4.3(7 نظر)
86٪پیشنهاد کاربران
42نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، میدان جهاد، ابتدای کمربندی، بالای بانک سپه، طبقه 3، واحد 5
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
ابوالفضل نیک مرام

ابوالفضل نیک مرام

کارشناس بینایی سنجی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان 17 شهریور جدید،جنب برج آذربایجان،برج کمال طبقه 8
+1 مطب دیگر
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
یوسف نظرپور هریس

یوسف نظرپور هریس

کارشناس بینایی سنجی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، تقاطع طالقانی، جنب پارک، بینایی سنجی و عینک دید نو
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
جهانگیر جهانگیری

جهانگیر جهانگیری

کارشناس بینایی سنجی
نوبت‌دهی مطب
تبریز، بلوار باغمیشه، ابتدای خیابان امیرکبیر، مجتمع پزشکی باغمیشه، طبقه اول


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای بینایی سنجی در تبریز

دکترهای بینایی سنجی در تبریز چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر بینایی سنجی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. بینایی سنجی در تبریز از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان بینایی سنجی در تبریز در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای بینایی سنجی در تبریز نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر بینایی سنجی در تبریز و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. بینایی سنجی در تبریز در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان بینایی سنجی در تبریز در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تبریز است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان بینایی سنجی در تبریز یک دکتر بینایی سنجی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر بینایی سنجی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای بینایی سنجی (متخصص و فوق تخصص) در تبریز

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای بینایی سنجی در تبریز ، می توانید به لیست دکترهای بینایی سنجی در تبریز در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای بینایی سنجی در تبریز نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای بینایی سنجی در تبریز توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای بینایی سنجی در تبریز نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای بینایی سنجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر بینایی سنجی تبریز در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر بینایی سنجی تبریز در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای بینایی سنجی در تبریز شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر بینایی سنجی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر بینایی سنجی در تبریز می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای بینایی سنجی تبریز بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر بینایی سنجی در تبریز به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای بینایی سنجی تبریز را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر بینایی سنجی در تبریز چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر بینایی سنجی در تبریز با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای بینایی سنجی تبریز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر بینایی سنجی در تبریز با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر بینایی سنجی در تبریز و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر بینایی سنجی در تبریز استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در تبریز

دکتر زنان تبریزدکتر عمومی تبریزدکتر متخصص داخلی تبریزدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) تبریزدکتر روانشناس تبریزدکتر دندانپزشک تبریزدکتر جراحی عمومی تبریزدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریزدکتر قلب تبریزدکتر متخصص ارتوپد تبریزدکتر متخصص چشم پزشک تبریزدکتر متخصص گوش و حلق و بینی تبریزدکتر متخصص تغذیه تبریزدکتر متخصص اورولوژی تبریزدکتر پوست تبریزمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریزجراح مغز و اعصاب تبریزدکتر متخصص بیماری های عفونی تبریزدکتر متخصص گوارش و کبد تبریزمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی تبریزدکتر متخصص غدد تبریزمتخصص فیزیوتراپی تبریزمتخصص شنوایی سنجی تبریزدکتر متخصص ریه تبریزمتخصص روماتولوژی تبریزدکتر جراح پلاستیک تبریزدکتر متخصص گفتار درمانی تبریزدکتر متخصص آسم و آلرژی تبریزدکتر متخصص خون و سرطان شناسی تبریزدکتر متخصص کلیه بزرگسالان تبریزدکتر متخصص غدد کودکان تبریزدکتر متخصص کایروپراکتیک تبریزدکتر مامایی تبریزمتخصص رادیوتراپیست تبریزمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریزدکتر مشاور دارویی تبریزدکتر متخصص ژنتیک پزشکی تبریزدکتر متخصص طب سنتی تبریزدکتر متخصص درد تبریز