فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر گوش، حلق و بینی
  4. دکترهای قم
  5. دکتر گوش، حلق و بینی قم

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در قم

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر سعید عبدالهی

دکتر سعید عبدالهی

تخصص گوش، حلق و بینی
3.9(166 نظر)
78٪پیشنهاد کاربران
2620نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
قم، خیابان دو شهر، کوچه 10، ساختمان بهاران، طبقه 4
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
دکتر ناصر صادق زاده

دکتر ناصر صادق زاده

تخصص گوش، حلق و بینی
4.6(12 نظر)
92٪پیشنهاد کاربران
321نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
قم، شهدای فاطمی، کوچه 10، ساختمان بهاران، طبقه 2، واحد 13
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
دکتر سمیه حیدری

دکتر سمیه حیدری

تخصص گوش، حلق و بینی
4.9(51 نظر)
97٪پیشنهاد کاربران
772نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
قم، بلوار جمهوری، بلوار شهیدان محمودنژاد، تقاطع شهید عراقی، ساختمان پزشکان شهر پزشکان، طبقه 8
دکتر الهام صانعی پور

دکتر الهام صانعی پور

تخصص گوش، حلق و بینی
5(4 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
39نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
قم، بلوار شهید محمود نژاد، تقاطع شهید عراقی، شهر پزشکان، طبقه 4، واحد g
دکتر نیره مرتضوی شاهرودی

دکتر نیره مرتضوی شاهرودی

تخصص گوش، حلق و بینی
4.3(7 نظر)
86٪پیشنهاد کاربران
154نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
قم، میدان شهید صدوقی، بالای داروخانه امام رضا، طبقه چهارم
دکتر حمیدرضا زنگنه

دکتر حمیدرضا زنگنه

تخصص گوش، حلق و بینی
خدمات: جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)، جراحی گوش (اتوپلاستی)، لیفت صورت (ریتیدکتومی)، بلفاروپلاستی (درمان افتادگی پلک و پف چشم)، انحراف بینی، گرفتگی بینی
نوبت‌دهی مطب
قم، خیابان جمهوری، میدان سپاه، ساختمان پاستور، طبقه سوم


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای گوش، حلق و بینی در قم

دکترهای گوش، حلق و بینی در قم چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر گوش، حلق و بینی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. گوش، حلق و بینی در قم از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان گوش، حلق و بینی در قم در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در قم نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر گوش، حلق و بینی در قم و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. گوش، حلق و بینی در قم در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان گوش، حلق و بینی در قم در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب قم است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان گوش، حلق و بینی در قم یک دکتر گوش، حلق و بینی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر گوش، حلق و بینی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی (متخصص و فوق تخصص) در قم

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در قم ، می توانید به لیست دکترهای گوش، حلق و بینی در قم در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در قم نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در قم توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای گوش، حلق و بینی در قم نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای گوش، حلق و بینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر گوش، حلق و بینی قم در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر گوش، حلق و بینی قم در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای گوش، حلق و بینی در قم شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر گوش، حلق و بینی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر گوش، حلق و بینی در قم می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای گوش، حلق و بینی قم بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر گوش، حلق و بینی در قم به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای گوش، حلق و بینی قم را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر گوش، حلق و بینی در قم چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر گوش، حلق و بینی در قم با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای گوش، حلق و بینی قم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر گوش، حلق و بینی در قم با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر گوش، حلق و بینی در قم و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر گوش، حلق و بینی در قم استفاده کنید

بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در ایران

بهترین دکترهای متخصص در قم

دکتر زنان قمدکتر عمومی قمدکتر متخصص داخلی قمدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) قمدکتر روانشناس قمدکتر دندانپزشک قمدکتر جراحی عمومی قمدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) قمدکتر قلب قمدکتر متخصص ارتوپد قمدکتر متخصص چشم پزشک قمدکتر متخصص تغذیه قمدکتر متخصص اورولوژی قمدکتر پوست قممتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) قمجراح مغز و اعصاب قمدکتر متخصص بیماری های عفونی قمدکتر متخصص گوارش و کبد قممتخصص رادیولوژی و سونوگرافی قمدکتر بینایی سنجی قمدکتر متخصص غدد قممتخصص فیزیوتراپی قممتخصص شنوایی سنجی قمدکتر متخصص ریه قممتخصص روماتولوژی قمدکتر جراح پلاستیک قمدکتر متخصص گفتار درمانی قمدکتر متخصص آسم و آلرژی قمدکتر متخصص خون و سرطان شناسی قمدکتر متخصص کلیه بزرگسالان قمدکتر متخصص غدد کودکان قمدکتر متخصص کایروپراکتیک قمدکتر مامایی قممتخصص رادیوتراپیست قممتخصص طب فیزیکی و توانبخشی قمدکتر مشاور دارویی قمدکتر متخصص ژنتیک پزشکی قمدکتر متخصص طب سنتی قمدکتر متخصص درد قم