فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر طب اورژانس
  4. دکترهای کرج
  5. دکتر طب اورژانس کرج

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای طب اورژانس در کرج

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر محمدنیما یدی

دکتر محمدنیما یدی

تخصص طب اورژانس
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
کرج، مهرویلا، خیابان درختی، تقاطع حدادی، ساختمان دیبا، طبقه3 ، واحد7
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر سیامک یاسمی

دکتر سیامک یاسمی

تخصص طب اورژانس
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
پوست، مو و زیبایی
نوبت‌دهی مطب
کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، ساختمان آراد، طبقه 5، واحد 503
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر عزالدین غفاری

دکتر عزالدین غفاری

تخصص طب اورژانس
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرج، کرکرج ، جهانشهر ، بلوار ماهان ، میدان شهید مدنی ، ساختمان آفتاب (جنب رستوران اکبر جوجه ) ، طبقه 5 ، واحد 15
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر فاطمه قورچیان

دکتر فاطمه قورچیان

تخصص طب اورژانس
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرج، چهارراه طالقانی شمالی، بین نسیم و بهار، روبروی پارکینگ انجمن، ساختمان دیبا، طبقه 1، واحد 3
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر سعید طلائی

دکتر سعید طلائی

تخصص طب اورژانس
زیبایی، پوست، جراحی های محدود
نوبت‌دهی مطب
کرج، جهانشهر، بلوار ماهان شرقی، نبش نارون، ساختمان ماهان، پلاک 2، واحد 3
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر حامد اقدم

دکتر حامد اقدم

تخصص طب اورژانس
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
کرج، فاز 4 مهرشهر، بلوار رزهبان، ابتدای 405، درمانگاه جامع
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
نوبت‌دهی مطب
کرج، عظیمیه، بعد از بیمارستان تخت جمشید، نبش پامچال شمالی، ساختمان سبز، طبقه 4، واحد 9
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر کوروش احمدی

دکتر کوروش احمدی

تخصص طب اورژانس
5(3 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
72نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرج، جهانشهر، میدان مدنی، نبش کوچه مهران، ساختمان فراز، واحد1
+1 مطب دیگر
دکتر سید محمدرضا سید باقری

دکتر سید محمدرضا سید باقری

تخصص طب اورژانس
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرج، خیابان مظاهری به سمت میدان شهدا، جنب قنادی گلستان، نبش کوچه احمدی، ساختمان پزشکان سادات، طبقه اول


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای طب اورژانس در کرج

دکترهای طب اورژانس در کرج چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر طب اورژانس و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. طب اورژانس در کرج از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان طب اورژانس در کرج در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای طب اورژانس در کرج نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر طب اورژانس در کرج و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. طب اورژانس در کرج در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان طب اورژانس در کرج در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب کرج است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان طب اورژانس در کرج یک دکتر طب اورژانس خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر طب اورژانس خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای طب اورژانس (متخصص و فوق تخصص) در کرج

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای طب اورژانس در کرج ، می توانید به لیست دکترهای طب اورژانس در کرج در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای طب اورژانس در کرج نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای طب اورژانس در کرج توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای طب اورژانس در کرج نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای طب اورژانس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر طب اورژانس کرج در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر طب اورژانس کرج در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای طب اورژانس در کرج شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر طب اورژانس خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر طب اورژانس در کرج می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای طب اورژانس کرج بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر طب اورژانس در کرج به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای طب اورژانس کرج را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر طب اورژانس در کرج چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر طب اورژانس در کرج با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای طب اورژانس کرج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر طب اورژانس در کرج با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر طب اورژانس در کرج و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر طب اورژانس در کرج استفاده کنید

تخصص‌های مرتبط با طب اورژانس

تخصص ارتوپدیتخصص چشم پزشکیتخصص بیماری های عفونی و گرمسیریتخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)تخصص بیهوشیتخصص پزشکی ورزشیتخصص پوست، مو و زیباییتخصص جراحی عمومیتخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)تخصص جراحی مغز و اعصابتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)تخصص داخلیتخصص تصویربرداری (رادیولوژی)تخصص زنان، زایمان و نازاییتخصص طب فیزیکی و توانبخشیتخصص قلب و عروقتخصص کودکان و نوزادانتخصص گوش، حلق و بینیتخصص ژنتیک پزشکیتخصص پزشکی هسته‌ایپزشک عمومیتخصص پاتولوژی (آسیب شناسی)تخصص ژنتیک انسانیتخصص طب اورژانستخصص طب کارتخصص رادیوانکولوژیپزشک مشاوره داروییپزشک طب سنتی ایرانیپزشک طب سوزنیتخصص ارتوپدی کرجتخصص چشم پزشکی کرجتخصص بیماری های عفونی و گرمسیری کرجتخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرجتخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) کرجتخصص بیهوشی کرجتخصص پزشکی ورزشی کرجتخصص پوست، مو و زیبایی کرجتخصص جراحی عمومی کرجتخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرجتخصص جراحی مغز و اعصاب کرجتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرجتخصص داخلی کرجتخصص تصویربرداری (رادیولوژی) کرجتخصص زنان، زایمان و نازایی کرجتخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرجتخصص قلب و عروق کرجتخصص کودکان و نوزادان کرجتخصص گوش، حلق و بینی کرجتخصص ژنتیک پزشکی کرجتخصص پزشکی هسته‌ای کرجپزشک عمومی کرجتخصص پاتولوژی (آسیب شناسی) کرجتخصص ژنتیک انسانی کرجتخصص طب کار کرجتخصص رادیوانکولوژی کرجپزشک مشاوره دارویی کرجپزشک طب سنتی ایرانی کرجپزشک طب سوزنی کرج

بهترین دکترهای متخصص در کرج

دکتر زنان کرجدکتر عمومی کرجدکتر متخصص داخلی کرجدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) کرجدکتر روانشناس کرجدکتر دندانپزشک کرجدکتر جراحی عمومی کرجدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرجدکتر قلب کرجدکتر متخصص ارتوپد کرجدکتر متخصص چشم پزشک کرجدکتر متخصص گوش و حلق و بینی کرجدکتر متخصص تغذیه کرجدکتر متخصص اورولوژی کرجدکتر پوست کرجمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرججراح مغز و اعصاب کرجدکتر متخصص بیماری های عفونی کرجدکتر متخصص گوارش و کبد کرجمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی کرجدکتر بینایی سنجی کرجدکتر متخصص غدد کرجمتخصص فیزیوتراپی کرجمتخصص شنوایی سنجی کرجدکتر متخصص ریه کرجمتخصص روماتولوژی کرجدکتر جراح پلاستیک کرجدکتر متخصص گفتار درمانی کرجدکتر متخصص آسم و آلرژی کرجدکتر متخصص خون و سرطان شناسی کرجدکتر متخصص کلیه بزرگسالان کرجدکتر متخصص غدد کودکان کرجدکتر متخصص کایروپراکتیک کرجدکتر مامایی کرجمتخصص رادیوتراپیست کرجمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرجدکتر مشاور دارویی کرجدکتر متخصص ژنتیک پزشکی کرجدکتر متخصص طب سنتی کرجدکتر متخصص درد کرج