1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای اوز

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در اوزدرباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر اوز

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص اوز در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص اوز در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای اوز

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص اوز نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص اوز مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر اوز می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص اوز بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای اوز نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای اوز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای اوز در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای اوز در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای اوز شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای اوز بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای اوز به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای اوز را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های اوز چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای اوز با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای اوز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای اوز با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای اوز و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای اوز استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص اوز

دکتر زنان اوزدکتر عمومی اوزدکتر متخصص داخلی اوزدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) اوزدکتر روانشناس اوزدکتر دندانپزشک اوزدکتر جراحی عمومی اوزدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اوزدکتر قلب اوزدکتر متخصص ارتوپد اوزدکتر متخصص چشم پزشک اوزدکتر متخصص گوش و حلق و بینی اوزدکتر متخصص تغذیه اوزدکتر متخصص اورولوژی اوزدکتر پوست اوزمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اوزجراح مغز و اعصاب اوزدکتر متخصص بیماری های عفونی اوزدکتر متخصص گوارش و کبد اوزمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی اوزدکتر بینایی سنجی اوزدکتر متخصص غدد اوزمتخصص فیزیوتراپی اوزمتخصص شنوایی سنجی اوزدکتر متخصص ریه اوزمتخصص روماتولوژی اوزدکتر جراح پلاستیک اوزدکتر متخصص گفتار درمانی اوزدکتر متخصص آسم و آلرژی اوزدکتر متخصص خون و سرطان شناسی اوزدکتر متخصص کلیه بزرگسالان اوزدکتر متخصص غدد کودکان اوزدکتر متخصص کایروپراکتیک اوزدکتر مامایی اوزمتخصص رادیوتراپیست اوزمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی اوزدکتر مشاور دارویی اوزدکتر متخصص ژنتیک پزشکی اوزدکتر متخصص طب سنتی اوزدکتر متخصص درد اوز