1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای دزفول

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در دزفول

دکترهای تخصص بینایی سنجی دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص روانشناسی دزفول

5 پزشک

دکترهای تخصص مامایی دزفول

15 پزشک

دکترهای پزشک عمومی دزفول

21 پزشک

دکترهای تخصص رادیوانکولوژی دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص کودکان و نوزادان دزفول

1 پزشک

دکترهای فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) دزفول

3 پزشک

دکترهای تخصص ارتوپدی دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص چشم پزشکی دزفول

4 پزشک

دکترهای تخصص داخلی دزفول

6 پزشک

دکترهای فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان دزفول

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دزفول

1 پزشک

دکترهای پزشک دندانپزشک دزفول

16 پزشک

دکترهای تخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتیکس) دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص ارتودنسی دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص بیهوشی دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص جراحی عمومی دزفول

3 پزشک

دکترهای تخصص گوش، حلق و بینی دزفول

5 پزشک

دکترهای فوق تخصص ریه دزفول

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص زنان، زایمان و نازایی دزفول

5 پزشک

دکترهای تخصص جراحی مغز و اعصاب دزفول

2 پزشک

دکترهای تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص جراحی لثه دزفول

1 پزشک

دکترهای پزشک مشاوره دارویی دزفول

1 پزشک

دکترهای تخصص کار درمانی دزفول

2 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر دزفول

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص دزفول در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص دزفول در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای دزفول

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص دزفول نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص دزفول مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر دزفول می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص دزفول بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای دزفول نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای دزفول مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای دزفول در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای دزفول در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای دزفول شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای دزفول بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای دزفول به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای دزفول را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های دزفول چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای دزفول با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای دزفول می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای دزفول با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای دزفول و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای دزفول استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص دزفول

دکتر زنان دزفولدکتر عمومی دزفولدکتر متخصص داخلی دزفولدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) دزفولدکتر روانشناس دزفولدکتر دندانپزشک دزفولدکتر جراحی عمومی دزفولدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) دزفولدکتر قلب دزفولدکتر متخصص ارتوپد دزفولدکتر متخصص چشم پزشک دزفولدکتر متخصص گوش و حلق و بینی دزفولدکتر متخصص تغذیه دزفولدکتر متخصص اورولوژی دزفولدکتر پوست دزفولمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) دزفولجراح مغز و اعصاب دزفولدکتر متخصص بیماری های عفونی دزفولدکتر متخصص گوارش و کبد دزفولمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی دزفولدکتر بینایی سنجی دزفولدکتر متخصص غدد دزفولمتخصص فیزیوتراپی دزفولمتخصص شنوایی سنجی دزفولدکتر متخصص ریه دزفولمتخصص روماتولوژی دزفولدکتر جراح پلاستیک دزفولدکتر متخصص گفتار درمانی دزفولدکتر متخصص آسم و آلرژی دزفولدکتر متخصص خون و سرطان شناسی دزفولدکتر متخصص کلیه بزرگسالان دزفولدکتر متخصص غدد کودکان دزفولدکتر متخصص کایروپراکتیک دزفولدکتر مامایی دزفولمتخصص رادیوتراپیست دزفولمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی دزفولدکتر مشاور دارویی دزفولدکتر متخصص ژنتیک پزشکی دزفولدکتر متخصص طب سنتی دزفولدکتر متخصص درد دزفول