1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای آمل

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در آمل

دکترهای تخصص گفتاردرمانی آمل

3 پزشک

دکترهای تخصص فیزیوتراپی آمل

4 پزشک

دکترهای تخصص بینایی سنجی آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص تغذیه آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص روانشناسی آمل

13 پزشک

دکترهای تخصص مامایی آمل

362 پزشک

دکترهای تخصص شنوایی سنجی آمل

2 پزشک

دکترهای تخصص ژنتیک پزشکی آمل

1 پزشک

دکترهای پزشک عمومی آمل

382 پزشک

دکترهای تخصص طب کار آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص رادیوانکولوژی آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص طب فیزیکی و توانبخشی آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص قلب و عروق آمل

5 پزشک

دکترهای فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص کودکان و نوزادان آمل

6 پزشک

دکترهای تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری آمل

3 پزشک

دکترهای تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) آمل

2 پزشک

دکترهای تخصص ارتوپدی آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص چشم پزشکی آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص داخلی آمل

8 پزشک

دکترهای فوق تخصص قلب و عروق آمل

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان آمل

2 پزشک

دکترهای فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) آمل

2 پزشک

دکترهای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) آمل

5 پزشک

دکترهای پزشک دندانپزشک آمل

121 پزشک

دکترهای تخصص دندانپزشکی کودکان آمل

2 پزشک

دکترهای تخصص ارتودنسی آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص بیهوشی آمل

2 پزشک

دکترهای تخصص پوست، مو و زیبایی آمل

2 پزشک

دکترهای تخصص جراحی عمومی آمل

3 پزشک

دکترهای فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی آمل

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص طب نوزادی آمل

3 پزشک

دکترهای تخصص گوش، حلق و بینی آمل

3 پزشک

دکترهای تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص زنان، زایمان و نازایی آمل

5 پزشک

دکترهای فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان آمل

1 پزشک

دکترهای تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) آمل

2 پزشک

دکترهای پزشک مشاوره دارویی آمل

121 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر آمل

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص آمل در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص آمل در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای آمل

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص آمل نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص آمل مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر آمل می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص آمل بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای آمل نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای آمل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای آمل در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای آمل در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای آمل شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای آمل بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای آمل به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای آمل را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های آمل چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای آمل با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای آمل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای آمل با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای آمل و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای آمل استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص آمل

دکتر زنان آملدکتر عمومی آملدکتر متخصص داخلی آملدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) آملدکتر روانشناس آملدکتر دندانپزشک آملدکتر جراحی عمومی آملدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) آملدکتر قلب آملدکتر متخصص ارتوپد آملدکتر متخصص چشم پزشک آملدکتر متخصص گوش و حلق و بینی آملدکتر متخصص تغذیه آملدکتر متخصص اورولوژی آملدکتر پوست آملمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) آملجراح مغز و اعصاب آملدکتر متخصص بیماری های عفونی آملدکتر متخصص گوارش و کبد آملمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی آملدکتر بینایی سنجی آملدکتر متخصص غدد آملمتخصص فیزیوتراپی آملمتخصص شنوایی سنجی آملدکتر متخصص ریه آملمتخصص روماتولوژی آملدکتر جراح پلاستیک آملدکتر متخصص گفتار درمانی آملدکتر متخصص آسم و آلرژی آملدکتر متخصص خون و سرطان شناسی آملدکتر متخصص کلیه بزرگسالان آملدکتر متخصص غدد کودکان آملدکتر متخصص کایروپراکتیک آملدکتر مامایی آملمتخصص رادیوتراپیست آملمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی آملدکتر مشاور دارویی آملدکتر متخصص ژنتیک پزشکی آملدکتر متخصص طب سنتی آملدکتر متخصص درد آمل