سید امین پیران

سید امین پیران

کارشناس ارشد گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-1170

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد گفتاردرمانی

اطلاعات مطب خیابان فرصت شیرازی

آدرس:

تهران، خیابان فرصت شیرازی، تقاطع دکتر قریب، ساختمان پزشکان هیراد

تلفن:02166593463

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سید امین پیران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سید امین پیران
نوبت مطب خیابان فرصت شیرازی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان فرصت شیرازی، تقاطع دکتر قریب، ساختمان پزشکان هیراد
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو168,000 تومان
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سید امین پیران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امین پیران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید امین پیران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سید امین پیران چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امین پیران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید امین پیران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سید امین پیران کجا است؟
دکتر سید امین پیران 1 مطب در مطب خیابان فرصت شیرازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سید امین پیران را ببینید.
+
آیا سید امین پیران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امین پیران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سید امین پیران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امین پیران متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید امین پیران چه زمانی است؟
دکتر سید امین پیران از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سید امین پیران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید امین پیران چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سید امین پیران رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید امین پیران 0 از 5 است.

درباره سید امین پیراندکتر سید امین پیران seyyed amin piran از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب سید امین پیران در تهران، خیابان فرصت شیرازی، تقاطع دکتر قریب، ساختمان پزشکان هیراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید امین پیران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166593463 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید امین پیران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید امین پیران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید امین پیران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید امین پیران متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید امین پیران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.