دکتر سیدعلی مصطفوی

دکتر سیدعلی مصطفوی

دکترای تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-1972
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیات علمی علوم پزشکی تهران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب کارگر جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر جنوبی، بیمارستان روزبه، ساختمان شماره 14، درمانگاه تغذیه

تلفن:02155426017

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیدعلی مصطفوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیدعلی مصطفوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کاظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار متوجه و بادقت هستند. با توجه به بیماری و شرایط بیمار رژیم غذایی تجویز می کنند.

فریده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی هستند. توصیه می کنم برای یک رژیم غذایی سالم که تمامی جوانب سلامتی را در نظر گرفته است فقط و فقط به این دکتر مراجعه کنید.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

توجه کافی به همه مشکلات بیمار ، تجربه بسیار بالا ، حوصله کافی در پاسخگویی سوالات بیمار ، سطح علمی بسیار بالا ، برخورد بسیار خوب با بیمار و در مجموع ویزیت بسیار خوب و عالی و رضایت کامل از ایشان

فریده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان بسیار با حوصله و دقیق هستند و از سواد و تجربه علمی بسیار بالایی بر خوردار می باشند. وقت بسیار کافی و مناسبی برای هر بیمار در نظر گرفته بودند که بسیار قابل تحسین است.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیدعلی مصطفویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیدعلی مصطفوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیدعلی مصطفوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیدعلی مصطفوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیدعلی مصطفوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیدعلی مصطفوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیدعلی مصطفوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیدعلی مصطفوی کجا است؟
دکتر سیدعلی مصطفوی 1 مطب در مطب کارگر جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیدعلی مصطفوی را ببینید.
+
آیا دکتر سیدعلی مصطفوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیدعلی مصطفوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیدعلی مصطفوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیدعلی مصطفوی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیدعلی مصطفوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیدعلی مصطفوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیدعلی مصطفوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیدعلی مصطفوی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سیدعلی مصطفوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیدعلی مصطفوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیدعلی مصطفویدکتر سیدعلی مصطفوی seyyed ali mostafavi از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر سیدعلی مصطفوی در تهران، خیابان کارگر جنوبی، بیمارستان روزبه، ساختمان شماره 14، درمانگاه تغذیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیدعلی مصطفوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155426017 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیدعلی مصطفوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیدعلی مصطفوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیدعلی مصطفوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیدعلی مصطفوی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیدعلی مصطفوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.