رضا ستاری وند

رضا ستاری وند

کارشناس ارشد تغذیه

تبریز

کد نظام پزشکی

ت-457

درباره‌پزشک

طب سنتی

حجامت

زالو درمانی

ماساژ درمانی  

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب 17 شهریور

آدرس:

تبریز، 17شهریور جدید، جنب بستنی وحید، ساختمان گلستان، طبقه 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران رضا ستاری وند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از رضا ستاری وند
نوبت مطب 17 شهریور
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، 17شهریور جدید، جنب بستنی وحید، ساختمان گلستان، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت رضا ستاری وند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا ستاری وند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رضا ستاری وند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت رضا ستاری وند چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا ستاری وند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رضا ستاری وند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب رضا ستاری وند کجا است؟
دکتر رضا ستاری وند 1 مطب در مطب 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل رضا ستاری وند را ببینید.
+
آیا رضا ستاری وند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ستاری وند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
رضا ستاری وند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا ستاری وند متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد رضا ستاری وند چه زمانی است؟
دکتر رضا ستاری وند از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل رضا ستاری وند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از رضا ستاری وند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به رضا ستاری وند رای داده‌اند. میانگین امتیازی رضا ستاری وند 0 از 5 است.

درباره رضا ستاری ونددکتر رضا ستاری وند reza sattari vand از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب رضا ستاری وند در تبریز، 17شهریور جدید، جنب بستنی وحید، ساختمان گلستان، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب رضا ستاری وند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135551441، 04135538439 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام رضا ستاری وند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی رضا ستاری وند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط رضا ستاری وند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از رضا ستاری وند متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد رضا ستاری وند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.