دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهره صادقی

دکتر زهره صادقی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

2129
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه دوم تهرانپارس، فرجام شرقی، پلاک 53، ساختمان پزشکان آمیتیس، طبقه 2، واحد8

تلفن:02177714042

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره صادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره صادقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، فلکه دوم تهرانپارس، فرجام شرقی، پلاک 53، ساختمان پزشکان آمیتیس، طبقه 2، واحد8


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره صادقی کجا است؟
دکتر زهره صادقی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر زهره صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره صادقی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره صادقی چه زمانی است؟
دکتر زهره صادقی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره صادقی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهره صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره صادقی 5 از 5 است.
درباره دکتر زهره صادقی


دکتر زهره صادقی dr zohre sadeghi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر زهره صادقی در تهران، فلکه دوم تهرانپارس، فرجام شرقی، پلاک 53، ساختمان پزشکان آمیتیس، طبقه 2، واحد8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177714042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره صادقی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.