تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب درمانگاه فجر

آدرس:

اصفهان، میدان آزادی، خیابان دانشگاه، نبش سه راه حکیم نظامی، درمانگاه فجر

تلفن:03136202018

اطلاعات مطب بیمارستان شهید صدوقی

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، بیمارستان شهید صدوقی

تلفن:03132912500

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید بکرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر وحید بکرانی
نوبت مطب درمانگاه فجر
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، میدان آزادی، خیابان دانشگاه، نبش سه راه حکیم نظامی، درمانگاه فجر
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب بیمارستان شهید صدوقی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان بزرگمهر، بیمارستان شهید صدوقی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو110,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید بکرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید بکرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید بکرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید بکرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید بکرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید بکرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید بکرانی کجا است؟
دکتر وحید بکرانی 2 مطب در مطب درمانگاه فجر و مطب بیمارستان شهید صدوقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید بکرانی را ببینید.
+
آیا دکتر وحید بکرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید بکرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید بکرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید بکرانی متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید بکرانی چه زمانی است؟
دکتر وحید بکرانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید بکرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید بکرانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر وحید بکرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید بکرانی 0 از 5 است.

درباره دکتر وحید بکرانیدکتر وحید بکرانی dr vahid bakrani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر وحید بکرانی در اصفهان، خیابان بزرگمهر، بیمارستان شهید صدوقی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید بکرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132912500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید بکرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید بکرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید بکرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید بکرانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید بکرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.