دکتر طاهره عباسی کیاسری

دکتر طاهره عباسی کیاسری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

ساری

کد نظام پزشکی

۱۳۷۷۹۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار خزر

آدرس:

ساری، بلوار خزر، مجتمع پزشکی اکسیر، واحد 401

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره عباسی کیاسری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار خزر
دکتر طاهره عباسی کیاسری
دکتر طاهره عباسی کیاسری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره عباسی کیاسری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره عباسی کیاسری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره عباسی کیاسری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره عباسی کیاسری چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره عباسی کیاسری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عباسی کیاسری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره عباسی کیاسری کجا است؟
دکتر طاهره عباسی کیاسری 1 مطب در مطب بلوار خزر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر طاهره عباسی کیاسری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره عباسی کیاسری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عباسی کیاسری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره عباسی کیاسری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره عباسی کیاسری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره عباسی کیاسری چه زمانی است؟
دکتر طاهره عباسی کیاسری از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره عباسی کیاسری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره عباسی کیاسری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر طاهره عباسی کیاسری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره عباسی کیاسری 0 از 5 است.

درباره دکتر طاهره عباسی کیاسریدکتر طاهره عباسی کیاسری dr tahereh abbasi kia sari از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی ساری هستند. مطب دکتر طاهره عباسی کیاسری در ساری، بلوار خزر، مجتمع پزشکی اکسیر، واحد 401 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره عباسی کیاسری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01144431197 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره عباسی کیاسری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره عباسی کیاسری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره عباسی کیاسری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره عباسی کیاسری تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره عباسی کیاسری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.