دکتر سمیه عربی خلیل آباد

دکتر سمیه عربی خلیل آباد

کد نظام پزشکی: 132255
4.3 (13 نظر)
٪85 پیشنهاد کاربران
141 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سمیه عربی خلیل آباد

مرکز جامع پزشکی آرام
آدرس: تهران - تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از ایستگاه مترو شریعتی، کوچه شریفی، پلاک شش، واحد همکف
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 12:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر سمیه عربی خلیل آباد

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: فردا | 18:00
300,000 تومان

نظرات درباره دکتر سمیه عربی خلیل آباد

4.3
از 13 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%85
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/09)
مشاوره تلفنی
(1403/04/09)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
عدم رضایت
کاربر دکترتو(1403/04/03)
نوبت دهی مطب
(1403/04/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی
کاربر دکترتو(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: بیخوابی
حدیثه(1402/11/20)
مشاوره تلفنی
(1402/11/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
فقط کد رهگیری برای داروهای من نفرستادین
الهه(1402/09/14)
نوبت دهی مطب
(1402/09/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
من برای اضطراب و وسواس فکری مراجعه کردم نقشه مغزی می گیره و کمی صحبت در مورد وضعیتم کردم و دو روز دارم داروها رو می خورم خیلی راضی هستم
سمیرا(1402/08/20)
مشاوره تلفنی
(1402/08/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
من اولین تجربه ام بود اما از طریق یکی از مریضاشون فهمیدم که کارشون عالی بوده چون هشتاد درصد بیماری داشتن بیماریشون به پنج درصد رسیده

سوالات متداول راجع به دکتر سمیه عربی خلیل آباد

چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیه عربی خلیل آباد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه عربی خلیل آباد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیه عربی خلیل آباد در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سمیه عربی خلیل آباد چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه عربی خلیل آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه عربی خلیل آباد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سمیه عربی خلیل آباد کجا است؟
دکتر سمیه عربی خلیل آباد 1 مطب در مرکز جامع پزشکی آرام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمیه عربی خلیل آباد را ببینید.
آیا دکتر سمیه عربی خلیل آباد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه عربی خلیل آباد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سمیه عربی خلیل آباد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه عربی خلیل آباد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیه عربی خلیل آباد چه زمانی است؟
دکتر سمیه عربی خلیل آباد از روز فردا بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه عربی خلیل آباد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیه عربی خلیل آباد چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر سمیه عربی خلیل آباد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیه عربی خلیل آباد 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سمیه عربی خلیل آباددکتر سمیه عربی خلیل آباد dr somayyeh arabi khalil abad از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سمیه عربی خلیل آباد در تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به مترو شریعتی، کوچه فلسفی، ساختمان پزشکان پرشین، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیه عربی خلیل آباد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122260069 - 02122260068 - 02122260067 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیه عربی خلیل آباد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیه عربی خلیل آباد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیه عربی خلیل آباد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیه عربی خلیل آباد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیه عربی خلیل آباد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.