دکتر صغری استوار

دکتر صغری استوار

دکترای روانشناسی

شیراز

درباره‌ی پزشک

اختلالات عاطفی در کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان

مشاوره ازدواج و طلاق

کد نظام پزشکی

1639

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان هدایت غربی، روبه روی کوچه ۱۱، ساختمان ۱۹۵، طبقه دوم

تلفن:07132361898

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صغری استوار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ملاصدرا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر صغری استوار، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر صغری استوار
دکتر صغری استوار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صغری استوار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صغری استوار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صغری استوار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صغری استوار چقدر است؟
هزینه ویزیت صغری استوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صغری استوار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صغری استوار کجا است؟
دکترصغری استوار مطب ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صغری استوار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صغری استوار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صغری استوار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صغری استوار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صغری استوار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صغری استوار چه زمانی است؟
دکتر صغری استوار از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صغری استوار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صغری استوار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صغری استوار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صغری استوار 0 از 5 است.

درباره دکتر صغری استواردکترصغری استوار dr soghra ostovar از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر صغری استوار در شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان هدایت غربی، روبه روی کوچه ۱۱، ساختمان ۱۹۵، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صغری استوار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132361898 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صغری استوار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صغری استوار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صغری استوار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صغری استوار متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صغری استوار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.