دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر روح اله رجائی هرندی

دکتر روح اله رجائی هرندی

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

108618

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان جی

آدرس:

اصفهان، خیابان جی-خیابان تالار، مقابل بانک صادرات

تلفن:031-32313735

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر روح اله رجائی هرندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر روح اله رجائی هرندی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جی
اصفهان - اصفهان، خیابان جی-خیابان تالار، مقابل بانک صادرات


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر روح اله رجائی هرندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روح اله رجائی هرندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روح اله رجائی هرندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر روح اله رجائی هرندی چقدر است؟
هزینه ویزیت روح اله رجائی هرندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله رجائی هرندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر روح اله رجائی هرندی کجا است؟
دکتر روح اله رجائی هرندی 1 مطب در مطب خیابان جی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر روح اله رجائی هرندی را ببینید.
+
آیا دکتر روح اله رجائی هرندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله رجائی هرندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر روح اله رجائی هرندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روح اله رجائی هرندی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روح اله رجائی هرندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر روح اله رجائی هرندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله رجائی هرندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روح اله رجائی هرندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر روح اله رجائی هرندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روح اله رجائی هرندی 0 از 5 است.
درباره دکتر روح اله رجائی هرندی


دکتر روح اله رجائی هرندی dr rouollah rajaee harandi از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر روح اله رجائی هرندی در اصفهان، خیابان جی-خیابان تالار، مقابل بانک صادرات واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روح اله رجائی هرندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 031-32313735 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روح اله رجائی هرندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روح اله رجائی هرندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روح اله رجائی هرندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روح اله رجائی هرندی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روح اله رجائی هرندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.