دکتر رخساره مهرزاده

دکتر رخساره مهرزاده

پزشک دندانپزشک

تهران

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

زیبایی ( انجام درمان های زیبایی اعم از روکش های زیبایی، کامپوزیت و لمینت)

پروتز ( انواع روکش ها و پروتز های ثابت و متحرک)

ترمیم ( انواع ترمیم های هم رنگ و غیر هم رنگ)

کشیدن - جرم گیری

درمان های اطفال بالاتر از 7 سال

کد نظام پزشکی

36292

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار اندرزگو

آدرس:

تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمان غربی ، چهارراه واعظی، دندانپزشکی اسکان، پلاک 132، طبقه دوم

تلفن:02122247164

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رخساره مهرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر رخساره مهرزاده
دکتر رخساره مهرزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رخساره مهرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رخساره مهرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رخساره مهرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رخساره مهرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رخساره مهرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رخساره مهرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رخساره مهرزاده کجا است؟
دکتررخساره مهرزاده مطب بلوار اندرزگو مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رخساره مهرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رخساره مهرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رخساره مهرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رخساره مهرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رخساره مهرزاده متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رخساره مهرزاده چه زمانی است؟
دکتر رخساره مهرزاده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رخساره مهرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رخساره مهرزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رخساره مهرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رخساره مهرزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر رخساره مهرزادهدکتررخساره مهرزاده dr rokhsareh mehrzadeh از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر رخساره مهرزاده در تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمان غربی ، چهارراه واعظی، دندانپزشکی اسکان، پلاک 132، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رخساره مهرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122247164 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رخساره مهرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رخساره مهرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رخساره مهرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رخساره مهرزاده متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رخساره مهرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.