دکتر نسترن براهیمی

دکتر نسترن براهیمی

دکترای روانشناسی

متخصص مشاوره و خانواده
اصفهان

کد نظام پزشکی

2897
%100
پیشنهاد(از 23 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص مشاوره خانواده

خانواده درماني

زوج درماني

مشاوره قبل ازدواج

تستهاي شخصيت

مشاوره طلاق و خيانت

مشاوره روابط عاطفي 

مشاوره نوجوان

مشاوره فرزند پروري

مدرس كشوري بهزيستي

مدرس كشوري زوج درماني

داراي گواهينامه زوج درماني از كانادا

سوپروايزر دوره هاي كارورزي مشاوره و روانشناسي

مدرس دانشگاه

دانش آموخته دانشگاه اصفهان و علامه طباطبايي

داراي پروانه اشتغال تخصصي نظام روانشناسي و مشاوره كشور

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، توحید میانی، روبه روی داروخانه دی، کوچه ۲۴، پلاک ۲۲

تلفن:03136260437

افتخارات

مدرس دانشگاه

دانش آموخته دانشگاه اصفهان و علامه طباطبايي

داراي پروانه اشتغال تخصصي نظام روانشناسي و مشاوره كشور 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسترن براهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسترن براهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%100
23 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ملیکا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

چقدر دقیق گوش میدن واقعا و بررسی می کنن، قشنگ معلومه با همه فرق دارن. مشاورهای قبل سو تفاهم بودن همه شون، بااعتماد به نفس همدل متخصص؛ خودم فکر نمی کردم مشکلم چیه، واقعا میخوام همون جوری که گفتن روی خودم کار کنم که رشد کنم، راه رو اشتباه رفتم.

ملیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چقدر خانم دکتر با همه متفاوتن واقعا باسواد و مسلط و متشخص چندماه هست باشون مرتب مشاوره میام واقعا نظر بقیه رو ههم قبول دارم. هر چی بقیه نوشتن 😘♥♥😍😍🥰 مشاوره پیش ازازدواجم رو واقعا کامل انجام دادن همه چیزایی که حتی فکرشو نمیکردم ایشون بررسی کردن و تفسیر تستمون که شاهکار بود نابغه ان ایشون اینستاگرامشون هم خیلی کمک کرد nastaranbarahimi

آزیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من ۵ ماهه دارم پیش ایشون مشاوره میام با همسرم و واقعا زندگیم تغییر کرده اشتباهات خودم رو متوجه شدم و ناراحتم نیستم که خانم دکتر اینقد قشنگ منو شناخت و به خودم فهموند که چیو تو خودم تغییر بدم میخواستم طلاق بگیرم ولی الان نه دیگه همسرم هم خیلی کمک کرد همین که اومد خانم دکتر بسیار عالی روشون تاثیر گذاشتن خیلی شخصیت تاثیر گذاری دارن بانفوذذذذ

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی بودند. من برای اولین بار به مشاور روانشناسی مراجعه میکردم و به نظرم انتخاب خیلی درستی بودن برای یک مشاور خوش صدا و سیما با ذهنیت کاملا متفاوت ، جذاب و خیلی متواضع

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به نظر من دکتر فوقالعاده خوبی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسترن براهیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسترن براهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسترن براهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسترن براهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسترن براهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسترن براهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن براهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسترن براهیمی کجا است؟
دکتر نسترن براهیمی 1 مطب در مطب توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسترن براهیمی را ببینید.
+
آیا دکتر نسترن براهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن براهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسترن براهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسترن براهیمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسترن براهیمی چه زمانی است؟
دکتر نسترن براهیمی از روز دوشنبه 1 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن براهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسترن براهیمی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر نسترن براهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسترن براهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر نسترن براهیمیدکتر نسترن براهیمی dr nastaran barahimi از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر نسترن براهیمی در اصفهان، توحید میانی، روبه روی داروخانه دی، کوچه ۲۴، پلاک ۲۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسترن براهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136260437 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسترن براهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسترن براهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسترن براهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسترن براهیمی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسترن براهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.