دکتر محمدرضا بردیده

دکتر محمدرضا بردیده

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

834381
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، گلدشت معالى اباد، خيابان لادن، خيابان شهيد اكرام زاده، مركز مشاوره شهر راز

تلفن:07136393135

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا بردیده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا بردیده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا بردیده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب معالی آباد
شیراز - شیراز، گلدشت معالى اباد، خيابان لادن، خيابان شهيد اكرام زاده، مركز مشاوره شهر راز


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا بردیده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا بردیده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا بردیده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بردیده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا بردیده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بردیده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا بردیده کجا است؟
دکتر محمدرضا بردیده 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا بردیده را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا بردیده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بردیده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا بردیده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا بردیده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا بردیده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا بردیده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بردیده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا بردیده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا بردیده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا بردیده 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا بردیده


دکتر محمدرضا بردیده dr mohammad reza bardideh از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا بردیده در شیراز، گلدشت معالى اباد، خيابان لادن، خيابان شهيد اكرام زاده، مركز مشاوره شهر راز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا بردیده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136393135 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا بردیده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا بردیده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا بردیده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا بردیده متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا بردیده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.