دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مرجان مازوچی

دکتر مرجان مازوچی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

121167
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، جنب پمپ بنزین، خیابان شهید شواری، ساختمان پزشکان رازی ( پلاک 27)، طبقه سوم، واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان مازوچی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان مازوچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالیه کار خانم دکتر حرف ندارن من ازشون راضی هستم

ستاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام بسیار دکتر خوب و مومنی هستن

توران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جهت لیزیک مراجعه کردم و بسیار راضی بودم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرجان مازوچی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شریعتی
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، جنب پمپ بنزین، خیابان شهید شواری، ساختمان پزشکان رازی ( پلاک 27)، طبقه سوم، واحد 10


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان مازوچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان مازوچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان مازوچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان مازوچی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان مازوچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان مازوچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان مازوچی کجا است؟
دکتر مرجان مازوچی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرجان مازوچی را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان مازوچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان مازوچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان مازوچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان مازوچی متخصص قرنیه و خارج چشمی و چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان مازوچی چه زمانی است؟
دکتر مرجان مازوچی از روز یکشنبه 20 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان مازوچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان مازوچی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مرجان مازوچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان مازوچی 5 از 5 است.
درباره دکتر مرجان مازوچی


دکتر مرجان مازوچی dr marja mazochi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مرجان مازوچی در تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، جنب پمپ بنزین، خیابان شهید شواری، ساختمان پزشکان رازی ( پلاک 27)، طبقه سوم، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان مازوچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122884787 , 09122385362 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان مازوچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان مازوچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان مازوچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان مازوچی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان مازوچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.