دکتر بهروز جامی احمد آبادی

دکتر بهروز جامی احمد آبادی

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

82025
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌پزشک

پزشک عمومی با گرایش تخصصی روش نیچروپاتی یا درمان جامع طبیعی بیماریها

در این روش توجه و تمرکز اصلی به درمان ریشه ای و اساسی بیماریها است نه فقط تسکین موقت علائم بیماری همانند آنچه در درمان با داروهای شیمیایی انجام میشود.

آیتمهای پروتکل درمان طبیعی ما شامل اصلاح رژیم غذایی ، سمزدایی ارگانهای اصلی بدن ، جبران کمبود ریزمغذیها و استفاده از مکملهای غذایی و گیاهی است.

آدرس اینستاگرام دکتر بهروز جامی احمدآبادی  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز جامی احمد آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز جامی احمد آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نفس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بررسی دقیق، وقت گذاشتن برای بیمار، درمان با داروهای طبیعی و درمان اساسی و نه صرفا سرکوب علائم بیماری، از ویژگی های طبابت آقای دکتر هست

سهیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اسلام. من از ایشون خیلی راضی هستم. کل خانواده از درمانها و نسخه های عالی ایشون جواب گرفتیم. برای رشد و وزن کم بچه های من ایشون داروهای بسیار خوب و مفید ارگانیک تجویز نمودند که طی زمان کمی ما به نتیجه مطلوبی رسیدیم و همواره از راهنمایی ها و وجود ایشون بهره مند هستیم و همیشه باصبر و حوصله پاسخگوی ما هستند. از خداوند متعال سلامتی و شادی و طول عمر باعزت برای ایشان و خانواده محترمشان مسئلت می نمایم.

بهزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر خیلی اطلاعات بالامفیدی دارند و از همه نظر بیمارراهنمایی می‌کنند وبرای من فشار خون داشتم ورزش خیلی تاکید کردن و الحمدلله تاثیر مثبتش رو سلامتیم عالی بود واقعا برای بیمار وقت می‌گذارند و برای سلامتی بیمار روش ودرمان دارویی خوبی توصیه میکند

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار بسیار عالی هستن من که کرونا گرفتم ۳روزه درمان شدم من خیلی از ایشون راضی هستم و تشکر میکنم

آذر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بنظر من درمان بیماریهارو بسیار کامل و ریشه ای انجام میدن و بعد مدتی انسان احساس میکنه خیلی سرحالتر و سالمتر از قبل شده ضمن اینکه داروهای طبیعی و مکملهایی که تجویز میکنن کاملا بی خطر و بی عارضه هستند دیگه بهتر از این یک مریض چی میخواد نظر من بسیار عالی هستش

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهروز جامی احمد آبادی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز جامی احمد آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز جامی احمد آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز جامی احمد آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز جامی احمد آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز جامی احمد آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز جامی احمد آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز جامی احمد آبادی کجا است؟
دکتر بهروز جامی احمد آبادی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر بهروز جامی احمد آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز جامی احمد آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز جامی احمد آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز جامی احمد آبادی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز جامی احمد آبادی چه زمانی است؟
دکتر بهروز جامی احمد آبادی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز جامی احمد آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز جامی احمد آبادی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر بهروز جامی احمد آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز جامی احمد آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز جامی احمد آبادیدکتر بهروز جامی احمد آبادی dr behrooz jami ahmad abadi از دکترهای متخصص عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز جامی احمد آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز جامی احمد آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز جامی احمد آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز جامی احمد آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز جامی احمد آبادی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز جامی احمد آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.