دکتر بهرام کاظمی فر

دکتر بهرام کاظمی فر

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان
%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

کد نظام پزشکی

88369

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، خیابان نامدار محمدی ساختمان پزشکان ایرانیان طبقه 5

تلفن:03432483089

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام کاظمی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام کاظمی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام جمعه
دکتر بهرام کاظمی فر
دکتر بهرام کاظمی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام کاظمی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام کاظمی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام کاظمی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام کاظمی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام کاظمی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام کاظمی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام کاظمی فر کجا است؟
دکتربهرام کاظمی فر مطب خیابان امام جمعه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهرام کاظمی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام کاظمی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام کاظمی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام کاظمی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام کاظمی فر متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام کاظمی فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهرام کاظمی فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام کاظمی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام کاظمی فر چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر بهرام کاظمی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام کاظمی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام کاظمی فردکتربهرام کاظمی فر dr bahram kazemi far از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر بهرام کاظمی فر در کرمان، خیابان امام جمعه، خیابان نامدار محمدی ساختمان پزشکان ایرانیان طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام کاظمی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483089 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام کاظمی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام کاظمی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام کاظمی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام کاظمی فر متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام کاظمی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.