دکتر آیدین صورت گر

دکتر آیدین صورت گر

کد نظام پزشکی: 132126
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
10 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر آیدین صورت گر

مطب میدان فاطمی
آدرس: تهران - تهران، میدان فاطمی، کوچه بهرام مصیری، پلاک 9، طبقه 2، واحد 4
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 13:30

آدرس مطب دکتر آیدین صورت گر

مطب میدان فاطمی
آدرس:
تهران، میدان فاطمی، کوچه بهرام مصیری، پلاک 9، طبقه 2، واحد 4

نظرات درباره دکتر آیدین صورت گر

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
نیوان(1402/06/28)
(1402/06/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر صورتگر بسیار با حوصله و حرفه‌ای درمان عصب کشی دندانم که کیست داشت را انجام دادم، حین و پس از درمان هیچ دردی احساس نکردم از ایشون بسیار ممنونم

سوالات متداول راجع به دکتر آیدین صورت گر

چطور می‌توانم نوبت دکتر آیدین صورت گر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آیدین صورت گر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آیدین صورت گر در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر آیدین صورت گر چقدر است؟
هزینه ویزیت آیدین صورت گر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آیدین صورت گر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر آیدین صورت گر کجا است؟
دکتر آیدین صورت گر 1 مطب در مطب میدان فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آیدین صورت گر را ببینید.
آیا دکتر آیدین صورت گر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آیدین صورت گر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر آیدین صورت گر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آیدین صورت گر متخصص دندانپزشک و درمان ریشه (اندودانتیکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آیدین صورت گر چه زمانی است؟
دکتر آیدین صورت گر از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آیدین صورت گر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آیدین صورت گر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آیدین صورت گر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آیدین صورت گر 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر آیدین صورت گردکتر آیدین صورت گر dr arian soorat gar از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر آیدین صورت گر در تهران، میدان فاطمی، کوچه بهرام مصیری، پلاک 9، طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آیدین صورت گر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188925642، 02188925643 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آیدین صورت گر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آیدین صورت گر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آیدین صورت گر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آیدین صورت گر متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آیدین صورت گر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.