دکتر علی اکبرنژاد

دکتر علی اکبرنژاد

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

مشهد

کد نظام پزشکی

71568
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، عارف 2، روبه روی ام ار آی عارف، ساختمان مهر، طبقه 2

تلفن:05138524913

اطلاعات مطب خیابان قاسم آباد

آدرس:

مشهد، خیابان قاسم آباد، خیابان حجاب 54، ساختمان پزشکان غرب، طبقه 2، واحد 17

تلفن:09024640824

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبرنژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبرنژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اکبرنژاد
نوبت مطب خیابان احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، احمدآباد، عارف 2، روبه روی ام ار آی عارف، ساختمان مهر، طبقه 2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 11:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب خیابان قاسم آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان قاسم آباد، خیابان حجاب 54، ساختمان پزشکان غرب، طبقه 2، واحد 17
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو88,000 تومان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبرنژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبرنژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبرنژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبرنژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبرنژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبرنژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبرنژاد کجا است؟
دکتر علی اکبرنژاد 2 مطب در مطب خیابان احمدآباد و مطب خیابان قاسم آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبرنژاد را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبرنژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبرنژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبرنژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبرنژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبرنژاد چه زمانی است؟
دکتر علی اکبرنژاد از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبرنژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبرنژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی اکبرنژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبرنژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبرنژاددکتر علی اکبرنژاد dr ali akbar nezhad از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر علی اکبرنژاد در مشهد، احمدآباد، عارف 2، روبه روی ام ار آی عارف، ساختمان مهر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبرنژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138524913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبرنژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبرنژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبرنژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبرنژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبرنژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.